najlepsze męskie stylizacje

 

Czas wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Poprzedni plebiscyt wygrał oczywiście Michał Szpak, ale czy tym razem pójdzie mu tak dobrze? Zwłaszcza, że o wiele oryginalniejszy look pokazał Maciej Musiał? Do tego Michał Szpak konkuruje w tym tygodniu z gwiazdorem "Przyjaciółek" - Pawłem Delągiem, Mikołajem Krawczykiem, a także Dawidem Kwiatkowskim i księciem Harrym. Wybierzcie najlepszy look męski i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej!

 

W tym tygodniu Dawid Kwiatkowski postawił na zawsze modną skórzaną kurtkę. Jednak coś nam się wydaje, że jego look blednie przy szalonej stylizacji Macieja Musiała! Nie spodziewaliśmy się, że aktor może wybrać oryginalniejsze ciuchy nawet od Michała Szpaka! Musiał miał na sobie fioletowy golf i spodnie oraz buty w najmodniejszy wzór sezonu - imitację skóry węża. Tymczasem Michał Szpak postawił na kolorową kurtkę, a uwagę przyciągał przede wszystkim nową fryzurą.

 

Zobacz: Brat nie akceptował Michała Szpaka! "Częściej sam chciał mi przyłożyć"

 

 

W tym tygodniu Mikołaj Krawczyk przeżywał ciężkie chwile w sądzie, a z tej okazji postanowił nieco wyróżnić się strojem. Założył bordową koszulę i czarne spodnie. Na czerń od stóp do głów postawił z kolei gwiazdor "Przyjaciółek" - Paweł Deląg. Widać od razu, kto tu gra czarny charakter. ;) Z kolei książę Harry wybrał jasne spodnie, niebieską koszulę i... hawajski naszyjnik z kwiatów. W takim wydaniu jeszcze go nie widzieliśmy!

 

Zobacz: Gest Meghan Markle, który zdradza wszystko o jej małżeństwie. Nie uwierzysz, co zrobiła księżna Sussex!

 

 

Paweł Deląg
Paweł Deląg
...
Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
...
Instagram
Maciej Musiał
Maciej Musiał
...
Instagram
Książę Harry
Książę Harry
...
East News
Mikołaj Krawczyk
Mikołaj Krawczyk
...
Wyniki plebiscytu:
Paweł Deląg...
Michał Szpak...
Dawid Kwiatkowski...
Maciej Musiał...
Książę Harry...
Mikołaj Krawczyk...