Najlepsze stylizacje tygodnia

 

Pora wyłonić najlepiej ubraną gwiazdę minionego tygodnia! Tym razem postanowiliśmy nominować Annę  Lewandowską, Julię Wieniawę, Kingę Rusin, księżną Meghan, Victorię Beckham oraz Amal Clooney. Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć ich stroje w całości.

 

Więcej: Wygląda jak sukienka za kilka tysięcy, a kosztuje... Anna Lewandowska w niezwykłej kreacji! ZDJĘCIA

 

 

Jakimś trafem, wszystkie z Polek, które w tym tygodniu trafiły do naszego plebiscytu są brunetkami. Ale podejście do stylu znacznie je od siebie różni! Podczas gdy Anna Lewandowska łączy spódnicę midi z topornymi sneakersami, Julia Wieniawa tchnęła nowe życie w haftowany żakiet od Paprockiego & Brzozowskiego. Z kolei Kindze Rusin należy się stylowe wyróżnienie za eksperyment z bufiastymi rękawami na gali rozdania „Oscarów biznesu".

 

Więcej: Jak Robert Lewandowski świętował urodziny mamy? Ania też uczciła swoją teściową!

 

 

Ale najważniejszym stylowym wydarzeniem tygodnia (jeśli nie roku) był słynny royal wedding. Harry i Meghan powiedzieli sobie „tak" w otoczeniu najbardziej stylowych ludzi świata. Ale które z zaproszonych pań wyglądały najlepiej? Coż, my stawialibyśmy na Victorię Beckham – która, mimo zarzutów zbyt ponurego wyglądu, prezentowała się w swoim projekcie wyjątkowo wytwornie – oraz Amal Clooney, której optymistyczna, żółta kreacja tchnęła nieco życia w tradycyjny tłum gości.

 

Więcej: Victoria Beckham skomentowała ślub i wesele Meghan i Harry'ego! Odniosła się też do krytyki jej stylizacji!

 

 

Pomyśleliśmy, że prawdopodobnie macie już dość sukni ślubnej Meghan Markle od Givenchy – w końcu napisano już o niej wszystko, co da się napisać. A tak w ogóle, to suknia ślubna jest na tyle szczególnym strojem, że praktycznie nie sposób porównać ją do znacznie bardziej codziennych stylizacji. Dlatego do naszego plebiscytu postanowiliśmy dodać cielistą sukienkę angielskiej marki Goat, w której Meghan po raz pierwszy wystąpiła jako księżna. Kiecka godna księżniczki? Jak myślicie?

 

Więcej: Królowa będzie teraz wiedziała o każdym kroku Meghan! Przydzieliła jej anioła-stróża!

 

Victoria Beckham
Victoria Beckham
...
Meghan Markle
Meghan Markle
...
Amal Clooney
Amal Clooney
...
Julia Wieniawa
Julia Wieniawa
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Kinga Rusin
Kinga Rusin
...
Wyniki plebiscytu:
Victoria Beckham...
Meghan Markle...
Amal Clooney...
Julia Wieniawa...
Anna Lewandowska...
Kinga Rusin...