Stylowe dzieci gwiazd Księżniczka Charlotte Beckhamowie na pokazie Victorii Beckham Iga Lis na pokazie Paprocki&Brzozowski Suri Cruise z Katie Holmes
Stylowe dzieci gwiazd
Instagram, materiały prasowe, East News
1/9
Stylowe dzieci gwiazd
Instagram, materiały prasowe, East News

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla Was galerię najbardziej stylowych dzieci w show-biznesie! Księżniczka Charlotte, Suri Cruise, Iga Lis, Leon Myszkowski, Shiloh Jolie-Pitt - zobacz dzieci gwiazd, które znają się na najnowszych trendach w modzie :)!

 

Więcej: O córce Anny i Robert Lewandowskich pisze cały świat! ZDJĘCIA

 

2/9
Księżniczka Charlotte
Materiały prasowe

Księżniczka Charlotte

Jej mama to już stała bywalczyni list najlepiej ubranych gwiazd. Nie ma najmniejszych wątpliwości, że księżniczka Charlotte idzie w ślady księżnej Kate. Tak jak w przypadku jej najnowszego portretu, który pałac Buckingham wydał z okazji urodzin córki Kate i Williama. Żółty kardigan od Johna Lewisa, który ma ona na zdjęciu został w całości wyprzedany w ciągu zaledwie paru godzin! Ciekawe czy wkrótce zaobserwujemy analogiczny „efekt Klary Lewandowskiej"?

3/9
Beckhamowie na pokazie Victorii Beckham
Instagram

Harper, Romeo, Cruz, Brooklyn Beckham


Beckhamowie mają styl jak żadne inne dzieciaki z showbiznesu, a to za sprawą ich stylowych rodziców, Davida i Victorii. W końcu to piłkarskie dzieci – myślicie że polubią się z Klarą Lewandowską?

4/9
Iga Lis na pokazie Paprocki&Brzozowski
East News

Iga Lis


Iga Lis uwielbia modę. Córka Tomasza Lisa i Kingi Rusin jest regularnie fotografowana w odważnych, świadomych trendów stylizacjach i z… coraz droższymi akcesoriami! Nastolatka ma podpisany kontrakt z agencją modelek Model Plus i wystąpiła między innymi na pokazie Paprocki&Brzozowski.

5/9
Suri Cruise z Katie Holmes
East News

Suri Cruise


Suri była opisywana jako ikona stylu praktycznie odkąd przyszła na świat. Czego innego można się spodziewać po kimś, kto za rodziców ma Katie Holmes i Toma Cruisa? Suri jest regularnie fotografowana z torebkami Ferragamo i w błyszczących trzewikach na niskim obcasie. Czy to normalne, że szafa małej dziewczynki jest warta setki tysiące dolarów? Chyba nie, ale odnosimy wrażenie, że Suri wie czego chce – i zazwyczaj to dostaje ;)

6/9
Shiloh Jolie-Pitt
East News

Shiloh Jolie-Pitt


Odłóżmy na bok wszelkie doniesienia, jakoby córka Brangeliny chciała zmienić płeć – jej chłopczycowy look to stylowy ewenement na światową skalę. T-shirty zespołów, spodnie bojówki i kolorowe sneakersy wyróżniają ją spośród innych dzieci gwiazd.

7/9
Leon Myszkowski
East News

Leon Myszkowski


Stylówa nastoletniego syna Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego się zgadza. Nic dziwnego, w koncu jego rodzice zawsze mieli doskonały gust. Co więcej, Leon wydał właśnie swoją pierwszą książkę z przepisami. A wy co robiliście w wieku 16 lat? ;)

8/9
Lily-Rose Depp z mamą
Instagram

Lily Rose-Depp


Córka Vanessy Paradis i Johny'ego Deppa ma modę w genach. Nic więc dziwnego, że jest ona muzą Karla Lagerfelda – wystąpiła w niezliczonych kampaniach Chanel, a ostatnio zamknęła jego elitarny pokaz haute couture w Paryżu. Na zdjęciu z mamą Vanessą Paradis teraz i 17 lat temu.

9/9
Klara Lewandowska
Instagram

Klara Lewandowska


Wiadomość o narodzinach córeczki Anny i Roberta Lewandowskich obiegła internet z prędkością światła. Nie mamy wątpliwości, że podobnie jak jej mama, mała Klara wyrośnie na ikonę mody tak jak pozostałe stylowe dzieci z naszego zestawienia. Spójrzcie tylko na kocyk na jej pierwszym zdjęciu – czy to nie supermodny kolor millenial pink? ;)