Polskie WAGs

 

Jedyna pozytywna strona Mundialu dla reprezentacji Polski? Poza szybkim nadejściem wakacji, przede wszystkim to doskonały pretekst dla nas żeby lepiej się przyjrzeć partnerkom członków naszej drużyny. Ponieważ życie nie kręci się wokół Anny Lewandowskiej i Mariny, z okazji mistrzostw nadarza się doskonała okazja żeby zwrócić uwagę na styl tych WAGs, które na co dzień żyją w świetle reflektorów tak jak ich sławne koleżanki.

 

Więcej: ZDJĘCIA ŚLUBNE POLSKICH WAGS

 

 

Co z tymi węglowodanami?🤔🤗 Dieta niskowęglowodanowa zyskała znacznie na popularności w ostatnich latach. Wiele osób walczących z nadmiernymi kilogramami celowo ogranicza lub wręcz wyklucza z diety węglowodany. Czy słusznie? Uważam, że nie. Dlaczego? Tego dowiecie się z dzisiejszego postu. www.hpba.pl ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻 Przepis na placuszki ✔️4 banany ✔️4 jajka ✔️szczypta cynamonu ✔️3 łyżeczki mąki kokosowej lub wiórki kokosowe - wszystko zmiksowałam #recipe #blog #healthyplanbyann #annalewandowska What about carbohydrates? 🤔🤗 Diet low in carbohydrate has gained much popularity in recent years. Many people struggling with excessive weight deliberately limit or even exclude carbohydrates from the diet. Is it right? I dont think so. Why? Check in my new post at www.hpba.pl ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻 Recipe for pancakes ✔️4 bananas ✔️4 eggs Pinch of Cinnamon 3 teaspoons of coconut flour or coconut flakes - blend everything together #recipe #blog #healthyplanbyann #annalewandowska

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

 

Jak wygląda życie WAG? Cóż, w przeważającej większości przypadków, partnerki piłkarzy nie mają pracy, w tym samym czasie dysponując w zasadzie nieograniczonym budżetem. Jak to się przekłada na praktykę? Proste, WAGsy spędzają większość dnia pielęgnując swój wygląd i dbając o przemyślane stylizacje.

 

Więcej: TOP LISTA 7 NAJBARDZIEJ STYLOWYCH POLSKICH WAGS

 

 

Styl WAGsów nie jest dla każdego. Większość z nich ubiera się w podobny sposób – stawiając na wyraźnie widoczne logotypy luksusowych marek i ekskluzywne materiały, nie zapominając o tym, żeby stylizacja była zawsze bardzo seksowna. 

 

Więcej: TO ULUBIONE BUTY POLSKICH WAGS! KOSZTUJĄ KROCIE, ALE ZNALAZŁYŚMY TAŃSZE

 

 

Która z WAGsów jest najbardziej stylowa? Nie jest to łatwe pytanie, szczególnie że różnice w ich wyglądzie są dość subtelne. Anna Lewandowska – z uwagi na swoją trenerską działalność oraz autorską linię fit przekąsek – jest bez wątpienia znacznie bardziej sportowa w swoich stylizacjach od reszty polskich WAGs. Z kolei Marina Łuczenko-Szczęsna, Sara Boruc i Celia Jaunat to prawdziwe fashion victims, które nie spoczną póki nie pokażą się w każdym nowym trendzie sezonu.

 

Więcej: ANNA LEWANDOWSKA W DZIEWCZĘCEJ SUKIENCE Z SIECIÓWKI ZA NIEWIELE PONAD 100 ZŁ!

 

 

A co z mniej rozpoznawalnymi WAGsami? Ostatnio coraz więcej uwagi mediów zwraca Dominika Grosicka. Jej styl bardzo przypomina sposób ubierania się Anny Lewandowskiej.

 

Edyta Zając-Rzeźniczak

 

Ponieważ Dominika również propaguje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, wiele z jej stylizacji z Instagrama ma sportowy charakter.

 

Więcej: MARINA W ZARZE WYPATRZYŁA SUKIENKĘ ZA 109 ZŁOTYCH. POKOCHAJĄ JĄ KOBIETY Z MAŁYM BIUSTEM!

 

 

❤️#sochi

Post udostępniony przez Jessica Ziółek (@jessica_ziolek)

 

Z kolei Jessica Ziółek i Edyta Zając-Rzeźniczak także można do siebie porównać. Zarówno dziewczyna Arka Milika jak i małżonka Jakuba Rzeźniczaka nie gonią za trendami tak jak niektóre z WAGsów, zamiast tego wybierając te ubrania, które najlepiej podkreślą ich atuty. Krótko mówiąc, chcą wyglądać sexy!

 

WIęcej: Polskie WAGs na zdjęciach sprzed kilkunastu lat! Nigdy nie poznalibyśmy Ziółek i Grosickiej! ZOBACZ!

 

 

Która z WAGs ma najlepszy styl? Głosujcie w naszym plebiscycie!

 

Marina Łuczenko-Szczęsna
Marina Łuczenko-Szczęsna
...
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Jessica Ziółek
Jessica Ziółek
...
Edyta Zając-Rzeźniczak
Edyta Zając-Rzeźniczak
...
Dominika Grosicka
Dominika Grosicka
...
Celia Jaunat
Celia Jaunat
...
Sara Boruc
Sara Boruc
...
Wyniki plebiscytu:
Marina Łuczenko-Szczęsna...
Anna Lewandowska...
Jessica Ziółek...
Edyta Zając-Rzeźniczak...
Dominika Grosicka...
Celia Jaunat...
Sara Boruc...