Ola Hamkało i Izabela Łapińska Anna Puślecka i Agnieszka Maciejak Marta Żmuda Trzebiatowska i Mariusz Przybylski Marieta Żukowska i Ranita Sobańska
Muzy na Flesz Fashion Night 2019

Tradycją wielkiego modowego wydarzenia Flesz Fashion Night jest udział najlepszych polskich projektantów i ich muz. W tym roku swoje kolekcje zaprezentowały m.in. Ranita Sobańska, Agnieszka Maciejak, Izabela Łapińska oraz Mariusz Przybylski. Kto był muzą danego projektanta? Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia!

Zobacz także: Wybraliśmy Ikony Stylu 2019! Paulina Sykut i Sławek Uniatowski odebrali statuetki na Flesz Fashion Night

1/4
Ola Hamkało i Izabela Łapińska

Aleksandra Hamkało została muzą Izabeli Łapińskiej. Jej sukienka z prześwitami w morskim kolorze to strzał w dziesiątkę!

2/4
Anna Puślecka i Agnieszka Maciejak

Muzą Agnieszki Maciejak została Anna Puślecka, dziennikarka, która otwarcie mówi o tym, że walczy z rakiem. 

Z @agnieszkamaciejak znamy się prawie 20 lat. Kiedy kilka dni temu zadzwonila do mnie i powiedziała, że chce abym była jej muzą, bo jestem dla niej inspiracja, że otwarcie mówię o chorobie, że wspieram inne kobiety, mówię otwarcie o chorym systemie, a przy tym pracuje i NORMALNIE funkcjonuję - to wzruszyłam się i propozycje przyjęłam 🌸 moja obecność na Flesz Fashion Night w nowej roli, jako muzy projektantki dedykuję WSZYSTKIM KOBIETOM, które znalazły się w podobnej do mojej sytuacji. Siły wam życzę, nie poddawajcie się, zawsze z uśmiechem na twarzy i przebojowo 💃👊 tylko tak! A tobie Aga dziękuję za wsparcie i tak wspaniałą kreację - napisała Anna na Instagramie. 

3/4
Marta Żmuda Trzebiatowska i Mariusz Przybylski

Marta Żmuda-Trzebiatowska została muzą Mariusza Przybylskiego:

@mariusz_przybylski to projektant, którego cenię od lat: wierny swojemu stylowi, świadomy i skromny, który swoimi kreacjami lubi podkreślać siłę i sex appeal, który drzemie w każdej kobiecie. Kilka razy miałam mu już towarzyszyć podczas Flesz Fashion Night, ale albo zatrzymywały mnie obowiązki zawodowe, albo wolałam ten wieczór spędzić z mężem lub synem... Znacie mnie już trochę i wiecie, że nie lubię „bywać”. Może dobrze, że ten duet ➡️. przybylski&żmuda zadebiutował na Flesz Fashion dopiero teraz, bo potrzeba odrobiny świadomości i odwagi by nosić Mariusza kreacje. Tego drugiego nigdy mi nie brakowało, a to pierwsze... cóż, przychodzi z wiekiem. Dojrzałość fajna sprawa - pisze Marta o pracy z projektantem.