Trend: malinowe usta/Julia Wieniawa
East News

Trochę znudziła ci się czerwień na ustach? Wypróbuj róż! Ten najbardziej twarzowy ma malinowy odcień i jest idealny na lato: dziewczęcy i żywy, a do tego świetnie wygląda z opalenizną.

Malinowy makijaż ust - dla kogo?

Odcień malinowy pasuje do wszystkich karnacji i typów urody. Bardzo wybija się na tle jasnej cery, co daje nowoczesny, młodzieńczy efekt, a na tle opalonej staje się nieco cieplejszy. Ma jeszcze tę zaletę, że, jako chłodny kolor, optycznie rozjaśnia zęby! Jak gwiazdy noszą malinowy makijaż ust?

Trend: malinowe usta/Kylie Jenner
East News

Kylie Jenner uwielbia nasycone szminki i zawsze bardzo precyzyjnie maluje usta. Jej malinowa pomadka lekko satynowo połyskuje. Ten makijaż to najlepszy dowód, że także dziewczyny o wydatnych i okrągłych ustach mogą pozwolić sobie na intensywną szminkę!

Trend: malinowe usta/Charlize Theron
East News

Charlize Theron wybrała malinową pomadkę na wielkie wyjście. Obok skromnej sukni i gładkiej fryzury robi ogromne wrażenie! Zwróć uwagę na róż do policzków w podobnej tonacji - malinowych ust nigdy nie łącz z różem w ciepłym odcieniu! 

Trend: malinowe usta/Priyanka Chopra
East News

Priyanka Chopra ma naturalnie śniadą skórę i często nosi na ustach żywe, wibrujące kolory. Tu malinowe usta zestawiła z mocnym makijażem oczu. Okazuje się, że malinowe pomadki w wydaniu wieczorowym bardzo lubią wyraziste towarzystwo! Pamiętaj jednak, by za dnia nosić je solo - mniej znaczy zawsze więcej…klasy. Unikniesz wpadki!

Rafaello box
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat makijaż gwiazd usta