Louis Vuitton
East News

Trendy zmieniają się co sezon, ale one nigdy nie wychodzą z mody i… nie opuszczają kobiecych marzeń. Loki są modne zawsze - jakie w tym roku?

Jakie loki są modne?

Oprócz tego, że każde... Tej wiosny na czasie najbardziej są te naturalne, lekko potargane - i na pewno nie gładkie. Potrzebują powietrza! Noś je raczej długie i drobne, lekko podkreślając poszczególne pasma kosmetykiem do stylizacji: najlepiej olejkiem, balsamem do włosów lub pastą, które je utrwalą, ale nie usztywnią.

Najmodniejsze fryzury z loków zobaczysz w naszej galerii!

1/4
Escada
East News

Escada

Nam ta fryzura kojarzy się z… Wenus z obrazu Sandro Botticellego! Mocny, wyraźny skręt cienkich, małych loków pięknie podkreśli olejek nabłyszczający nałożony na długości włosów.

2/4
Nicole Miller
East News

Nicole Miller

Jeśli natura poskąpiła ci naturalnych loków, nic straconego. Nowe trwałe ondulacje, co prawda nie niszczą bardzo włosów, ale radzimy poradzić sobie bez nich ;). Nowoczesne termoloki lub tradycyjne papiloty nałożone na noc załatwią sprawę! Rano rozczesz włosy, roztrzep je palcami i lekko nalakieruj. 

 

3/4
Dolce & Gabbana
East News

Dolce & Gabbana

Mocno skręcone i lekko spuszone loki oraz niemal kulista forma fryzury nawiązują wyraźnie do lat 80. Takie uczesanie najłatwiej przygotujesz, podsuszając włosy suszarką i pozwalając im wyschnąć do końca na powietrzu. Suszenie do końca mogłoby zniszczyć strukturę loków!

4/4
Etro
East News

Etro

Dobra wiadomość dla wszystkich szczęśliwych posiadaczek naturalnych loków: najlepiej nie róbcie z nimi za dużo:). Bo najmodniejsze są te naturalne, lekko potargane, skręcone swobodnie, jakby uczesane przez wiatr. W wilgotne włosy wgnieć odpowiednią ilość kosmetyku do stylizacji i zostaw je do wyschnięcia na powietrzu. Odwdzięczą się elastycznym, naturalnym skrętem!

Czytaj także: Ta fryzura podbija największe wybiegi, a masz ją od razu po wstania z łóżka… Sprawdź, jak ją stylowo podkręcić!

Więcej na temat fryzury loki