Mikołaj Krawczyk wygląda coraz lepiej! Aktor na ramówce Polsatu znowu zachwycił stylizacją, która była strzałem w 10! Gwiazdor na czerwonym dywanie porzuca styl rockmana i prezentuje się jak rasowy dżentelmen. Nie da się ukryć, że świetnie skrojone marynarki oraz kamizelki pasują do niego idealnie. Sylwia Juszczak-Arnesen ma szczęście, że u jej boku jest tak stylowy partner.

Podczas czwartkowej imprezy, na której pojawiła się cała plejada gwiazd, Mikołaj Krawczyk zaprezentował się w czarnych spodniach, eleganckiej marynarce i krawacie pod kolor koszuli. Wszystko to pochodzi od polskiej marki Vistula. Czerń koszuli od Wólczanki przełamała kamizelką w czerwoną kratę od MS Mateusz Szczapański. Efektowny look uzupełniły buty Prima Moda.

Kilka dni wcześniej Mikołaj Krawczyk pojawił się na ramówce TVP w podobnej stylizacji, ale w odcieniach szarości. Wtedy również w dużej mierze postawił na projekty polskiej marki i buty Prima Moda. Wówczas zaskakującym elementem była kamizelka od Rodrigo de la Garza. Który look podoba Wam się bardziej?

 

Przypominamy, że Mikołaja Krawczyka możecie oglądać w "Przyjaciółkach" na Polsacie, a także w "Barwach szczęścia" na TVP1. 

 

Zobacz: Sławek Uniatowski czy Mikołaj Krawczyk? Który z nich jest przystojniejszy?​

Mikołaj Krawczyk z Sylwią Juszczak-Arnesen na ramówce Polsatu

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na prezentacji jesiennej ramówki Polsatu
ONS

Mikołaj Krawczyk na ramówce TVP

ramówka TVP Mikołaj Krawczyk
ONS

Więcej na temat Mikołaj Krawczyk