Michał Szpak na gali Plejady
1/5
Michał Szpak na gali Plejady

 

Michał Szpak po raz kolejny zaskakuje oryginalną stylizacją! Eksperymentujący z wizerunkiem wokalista i autor piosenki „King Of The Season" pojawił się na wczorajszej imprezie serwisu Plejada w nowej stylizacji, która zapewne – podobnie jak niejeden z jego dotychczasowych wyborów stylizacyjnych – podzieli internautów. 

 

Więcej: MICHAŁ SZPAK ZASZALAŁ Z WYGLĄDEM! CZY TO DOBRA ZMIANA? OPINIE FANÓW SĄ PODZIELONE...

 

Jak wyglądał? Co miał na sobie? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć.

 

2/5
Michał Szpak na gali Plejady

 

Michał Szpak wystąpił na wczorajszej imprezie Plejady w dwuczęściowym, turkusowym garniturze. 

 

Więcej: Dodatki, które pasują do garnituru: krawat, muszka, poszetka

 

3/5
Michał Szpak na gali Plejady

 

Jego dwurzędowa marynarka ze złotymi guzikami była mocno dopasowana w talii i miała przeskalowane, kanciaste ramiona w stylu lat 80. To nie zbieg okoliczności – na wczorajszej imprezie obowiązywał dress code w stylu kultowego serialu „Dynastia".

 

Więcej: Marynarka i spodnie, czyli jak dobrać garnitur, aby wyglądał szykownie i estetycznie

 

4/5
Michał Szpak na gali Plejady

 

Ten intrygujący garnitur w morskim kolorze to projekt Vivienne Westwood. Jak poinformował nas stylista Szpaka, Mateusz Kołtunowicz, garnitur wokalisty został wypożyczony z prywatnej kolekcji szwedzkiej projektantki z polskimi korzeniami Mikaeli Sandell. 

 

Więcej: Najmodniejsze męskie garnitury – kroje, wzory i kolory

 

5/5
Michał Szpak na gali Plejady

 

W swojej stylizacji, Michał połączył ten archiwalny projekt z cytrynowożółtymi sztybletami, biżuterią polskiej marki ZoZo Design oraz okularami awiatorkami z żółto-zielonym gradientem. Co myślicie o jego stylizacji?

Tu na zdjęciu z Norbertem Dąbkiem, ekspertem kulinarnym, ulubionym restauratorem Michała Szpaka, który prowadzi „The Kitchen Meet & Eat” w Szczecinie! Michał potrafi wpaść do niego spontanicznie na wykwintną kolację! 

Więcej na temat Michał Szpak