Michał Szpak przed studiem „Dzień Dobry TVN"
East News
1/6
Michał Szpak przed studiem „Dzień Dobry TVN"
East News

 

Wybory modowe Michała Szpaka polaryzują internautów. Za każdym razem, kiedy eksperymentujący z wizerunkiem wokalista pokaże się w nowej stylizacji, w mediach społecznościowych ukazują się komentarze zarówno chwalące go za odważny wizerunek, jak i zarzucające zbyt daleko posunięte czerpanie z damskiej garderoby. 

 

Więcej: Znamy trenerów The Voice of Poland! Michał Szpak i...

 

Bez względu na to, czy podoba nam się glamrockowy, wystylizowany wizerunek 27-letniego piosenkarza, nie sposób odmówić Szpakowi przecierania szlaków i przełamywania stereotypów dotyczących tego, co powinien nosić współczesny mężczyzna.

 

Więcej: Czy Michał Szpak kopiuje Dawida Kwiatkowskiego? Ostatnie doniesienia wywołały burzę w mediach!

 

W miniony weekend wokalista wystąpił w stylizacji, która po raz kolejny podzieliła internautów. A wszystko przez buty, które przez lekki obcas wyglądały, jakby były przeznaczone dla kobiet. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię – i zobaczyć jego kontrowersyjne buty.

 

Więcej: Zobaczcie Michała Szpaka w krótkich włosach! Wokalista zaskoczył fanów zdjęciem z dzieciństwa

 

2/6
Michał Szpak w czerwonych botkach
East News

 

Chociaż mamy 2018 rok i coraz więcej gwiazd ujawnia się jako genderfluid (czyli płynnie przechodzące z jednej identyfikacji płciowej w inną), a na pojęcie toksycznej męskości zwróciła ostatnio naszą uwagę akcja #metoo – część społeczeństwa nadal szokuje widok mężczyzny w butach, które zaprojektowano z myślą o kobietach.

 

3/6
Michał Szpak w „Dzień Dobry TVN"
East News

 

Przykład? Ostatnia stylizacja Michała, w której wokalista pojawił się w weekendowym wydaniu programu „Dzień Dobry TVN", gdzie wykonał swój nowy singiel „King Of the Season". Serwisy plotkarskie, które już opublikowały zdjęcia wokalisty natychmiast zalały fale wzburzonych komentarzy od osób, które są zdania, że Michał nie powinien zakładać swoich czerwonych botków, ponieważ są one przeznaczone dla kobiet. 

 

4/6
Michał Szpak na 10. urodzinach Party
ONS.pl

 

Nie po raz pierwszy Szpak znalazł się w środku małego stylowego skandalu. W zeszłym roku na nagłówki tabloidów obiegły lakierowane glany, które wokalista wypatrzył w damskim dziale Reserved. Z kolei na zeszłorocznej imprezie z okazji 10. urodzin magazynu Party, Szpak pokazał się w kobiecym płaszczu o kroju kimona, również z polskiej sieciówki. 

 

5/6
Michał Szpak w czerwonych botkach
East News

 

Teraz Szpak po raz kolejny pokazał się w butach, które wyglądają na damskie, dobierając do nich męskie ubrania. Wokalista połączył swoje lakierowane botki na obcasie z jeansami o prostym kroju i ozdobnymi metalowymi okuciami oraz białym podkoszulkiem. Stylista Szpaka, Mateusz Kołtunowicz mówi, że połączenie prostego stroju z damskimi botkami było pomysłem samego wokalisty. Podczas gdy zdobione jeansy pochodzą z warszawskiego butiku z ciuchami z drugiej ręki, BRC Vintage, czerwone botki Kołtunowicz wypatrzył parę sezonów temu w jednej z sieciówek.

 

6/6
Botki w stylu Michała Szpaka
East News

 

Okazuje się, że łudząco podobne botki możecie wyszperać w sieciówkach. Czerwone, zapinane na suwak i ozdobione srebrnym okuciem buty znaleźliśmy w Topshopie (399 zł), czy angielskim brandzie Lamoda (199 zł). Z kolei w wersji zamszowej sprzedaje je brytyjska marka Dorateymur (1929 zł / Mytheresa.com). Polecamy dla wszystkich bez względu na płeć!

 

Więcej na temat Michał Szpak