najlepsze męskie stylizacje tygodnia
ONS.pl

Czas wybrać najlepszą męską stylizację tygodnia! Ostatnio najbardziej spodobał się wam look Tomasza Barańskiego! W tym tygodniu jego stylizacja nie pojawiła się w zestawieniu, ale za to możecie wybierać między lookami takich gwiazdorów, jak: Michał Szpak, Tomasz Ciachorowski, Leszek Stanek, Mateusz Gessler, Maciek Zakościelny czy Dawid Podsiadło. Zobaczcie wszystkie męskie stylizacje poniżej i wybierzcie najlepszą! 

Michał Szpak
Michał Szpak na Fryderykach 2019
...
ONS.pl

Stylizacja Michała Szpaka jest jak wisienka na torcie. Artysta swoim lookiem z Fryderyków 2019 udowodnił, że nie ma sobie równych i nikt nie jest w stanie go przyćmić. Każdy element jego stylizacji robi wrażenie, choć z pewnością najbardziej zaskakują buty! Przyznajcie - nie każdy mężczyzna (a właściwie nie znamy żadnego innego!) odważyłby się na taki look.

Mateusz Gessler
Mateusz Gessler na Elle Man
...
ONS.pl

Mateusz Gessler, który nie jest synem Magdy Gessler, zjawił się na gali Elle Man. Pozornie skromna stylizacja wyróżniała go modnymi i kolorowymi sneakersami. Mateusz najwyraźniej śledzi trendy i już wie, że tego typu obuwie nosimy obecnie do wszystkiego i (prawie!) wszędzie!

Tomasz Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski na gali Elle Man
...
ONS.pl

Na tej samej imprezie zjawił się także Tomasz Ciachorowski, gwiazdor "M jak miłość". Aktor, który czasem lubi bawić się modą, tym razem postawił na klasykę, czyli czarny total look od stóp do głów. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo stylowo! 

Maciej Zakościelny
Maciek Zakościelny na gali Elle Man
...
ONS.pl

Macieja Zakościelnego również nie zabrakło na tym samym wydarzeniu. Aktor wybrał stonowaną i casualową stylizację, próbując delikatnie przełamać ją granatową marynarką. Doceniamy! :)

Leszek Stanek
Leszek Stanek na Fryderykach 2019
...
ONS.pl

Tymczasem Leszek Stanek na tym samym wydarzeniu postawił na odcienie czerni, choć z pewnością brawa należą mu się za spodnie w drobne pionowe prążki i oryginalny fason swetra z golfem. Właśnie takie drobne smaczki w stylizacjach lubimy! 

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło na Fryderykach 2019
...
ONS.pl

Dawid Podsiadło zjawił się na gali Fryderyki 2019 w stylizacji, która zdecydowanie go wyróżniała (ale nie oszukujmy się, nie przebiła looku Michała Szpaka, do czego jeszcze dojdziemy). Na uwagę zasługuje z pewnością marynarka w supermodną (wciąż) kratę. 

Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Mateusz Gessler...
Tomasz Ciachorowski ...
Maciej Zakościelny...
Leszek Stanek...
Dawid Podsiadło...