Obaj śpiewają. Obaj występują w programie TVP „The Voice of Poland". Obaj słyną z oryginalnego stylu – i oddanych legionów fanek. Choć dzieli ich pięć lat różnicy, analogii pomiędzy Michałem Szpakiem a Dawidem Kwiatkowskim nie brakuje. Dlatego postanowiliśmy zestawić obu panów w możliwie najbardziej obiektywnym pojedynku. Oczywiście mowa o pojedynku na letnie ciało. 

 

Więcej: Jest już spot "The Voice of Poland" z nowymi trenerami! Szpak będzie największą gwiazdą?

 

Dawid Kwiatkowski w negliżu
Instagram

 

Ku naszemu zdziwieniu, przeglądając instagramowe konta dwójki wokalistów zauważyliśmy, że zarówno Michał Szpak jak i Dawid Kwiatkowski z chęcią prezentują się niemalże nago. Oczywiście, jeśli chodzi o ilość nie-do-końca-ubranych fotek, nie sposób ukryć, że to Kwiatkowski jest misterem mokrego podkoszulka. W ciągu ostatnich paru tygodni na swoich socialach opublikował fotki w basenie, na wierzchu nadmuchiwanego leżaka oraz na stojąco – na zdjęciu Dawid uwodzicielsko podnosi rąbek t-shirtu celem wyeksponowania sześciopaku 657 tysiącom swoich followersów. Czy waszym zdaniem wygląda hot?

 

Więcej: Dawid Kwiatkowski wstrząśnięty dramatem gwiazdy: "To straszny nałóg, wyniszczył też moich najbliższych"

 

Michał Szpak w neglilżu
Instagram

 

Nieco cięższym wyzwaniem okazało się odszukanie ujęć au naturel jego starszego kolegi. Ale i Michał Szpak wodzi swoje 139 tysięcy instafanek na pokuszenie. Za główną oś porównania atutów obu panów posłuży nam najnowsza fotka Michała, na której roznegliżowany wokalista namiętnie całuje swoje lustrzane odbicie w czarnych slipach marki Calvin Klein – i niczym więcej. Ale jeśli to nie działa na waszą wyobraźnię, na Instagramie Szpaka znajdziecie całe mnóstwo zdjęć stylizajcji z głębokimi dekoltami, które również prezentują światu atuty 27-latka.

 

No więc w wasze ręce. Kto jest bardziej hot – Dawid Kwiatkowski czy Michał Szpak?

 

Więcej: To nimi zachwycają się miliony dziewczyn! Wybierz najbardziej uroczego idola nastolatek!

 

Więcej na temat Michał Szpak Dawid Kwiatkowski