męskie stylizacje tygodnia
ONS.pl/Instagram

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. Ostatnio najbardziej spodobał się wam look Michała Szpaka, co nas nie dziwi. Uwielbiacie jego looki! Ale czy tym razem Michał ma szanse przy Mikołaju Roznerskim i Tomku Ciachorowskim? Gwiazdorzy "M jak miłość" byli bardzo stylowi w tym tygodniu! 

W tym tygodniu odbyła się premiera filmu "Planeta Singli 3", na której nie zabrakło stylowych mężczyzn! Na eleganckie zestawy postawili Tomasz Karolak, Maciej Stuhr (wcielający się w główną  rolę) i Bogusław Linda. Ten ostatni był zdecydowanie najbardziej odważny i do czarnej koszuli oraz marynarki w tym samym kolorze dobrał czerwone spodnie z lampasami. Nie każdy mężczyzna by się na to odważył! Z kolei Tomasz Karolak i Maciej Stuhr postawili na klasykę - czarne garnitury i koszule. 

Zobacz: Plejada gwiazd na premierze filmu "Planeta Singli 3". Weronika Książkiewicz, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka i nie tylko! Zobaczcie zdjęcia

 

Nie będziemy jednak ukrywać, że stylizacje Tomasza Ciachorowskiego, Mikołaja Roznerskiego i Michała Szpaka zwracają większą uwagę! Gwiazdorzy "M jak miłość" ostatnio chętnie prezentują swoje looki na Instagramie i stają się coraz poważniejszą konkurencją dla Michała Szpaka. Tomasz Ciachorowski wybrał stylizację w stonowanych barwach ziemi - miał na sobie ciemny khaki płaszcz, spodnie w jaśniejszym odcieniu tej barwy i jasną koszulkę. Mikołaj wybrał odcienie szarości - prosty sweter z golfem i spodnie to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Michał Szpak pokazał się natomiast w sportowym wydaniu - miał na sobie bluzę z napisami i i ciemną kurtkę. 

Zobacz: Michał Szpak nie wystąpi podczas koncertu "Artyści przeciw nienawiści"! Co się stało?

 

Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski,
Zagłosuj
Instagram
Tomasz Karolak
Tomasz Karolak
Zagłosuj
ONS.pl
Maciej Stuhr
Maciej Stuhr
Zagłosuj
ONS.pl
Bogusław Linda
Bogusław Linda
Zagłosuj
ONS.pl
Tomek Ciachorowski
Tomasz Ciachorowski
Zagłosuj
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Michał Szpak...
Mikołaj Roznerski...
Tomasz Karolak...
Maciej Stuhr...
Bogusław Linda...
Tomek Ciachorowski...