Melania Trump uchodzi za jedną z najlepiej ubranych kobiet, a jej suknie to najczęściej projekty największych domów mody. W końcu żona Donalda Trumpa może pozwolić sobie na wydanie każdej kwoty na kreację, nawet jeśli ta suma szokuje! Tak było tym razem...

Obecnie para prezydencka przebywa z oficjalną wizytą w Wielkiej Brytanii, gdzie spotyka się z Elżbietą II i całą rodziną królewską, a to zobowiązuje do zachowania odpowiedniej etykiety i ubioru. Z tym Melania nie ma problemu. Tylko spójrzcie!

Zobacz takżeMelania Trump mogła zginąć w katastrofie samolotowej! Pierwsza dama przeżyła chwile grozy

1/3
Melania Trump  z Donaldem
East News

Podczas uroczystej kolacji z księciem Karolem i księżną Camillą - Melania pojawiła się w zapierającej dech w piersiach kreacji. Czerwona długa suknia wyglądała imponująco, a Pierwsza Dama USA prezentowała się niemal posągowo. Zobaczcie, jakiej marki projekt wybrała!

2/3

Czerwona suknia to projekt marki Givenchy, który kosztuje około 27 tys. zł! Została zaprojektowana przez Clare Waight Keller, dyrektor artystyczną marki i wchodzi do kolekcji Resort 2019. Cekinowe elementy i satynowy dół sprawiają, że suknia prezentuje się niezwykle elegancko i jest idealną propozycją na wieczór. Co ważne dzięki temu, że jest tak zabudowana i ma dodatkową pelerynę nie odsłania zbyt wiele, a to ważne na królewskim dworze.

Warto przypomnieć sobie, że Meghan Markle również uwielbia projekty Givenchy. W końcu jej suknia ślubna to też projekt Clare Waight Keller.

Więcej na temat Melania Trump Givenchy