Prezydent USA Donald Trump wraz z pierwszą damą Melanią wybrali się ostatnio w podróż na Florydę do swojej posiadłości Mar-a-Lago, gdzie spotkali się z prezydentem Chin Xi Jinpingiem i jego małżonką Peng Liyuan.

Więcej: "Osoba o ograniczonym ilorazie inteligencji, zniewolona przez męża". Kto tak mówi o Melanii Trump?

Donald i Melania Trump na spotkaniu z chińską parą prezydencką

 

Częścią tej dyplomatycznej wizyty była oficjalna kolacja, która odbyła się w zeszły czwartek. Z tej okazji Melania wystąpiła w czerwonej sukni midi od Valentino z szerokimi ramiączkami i aplikacjami ze stokrotek za 16230 zł (jeśli marzy się wam look a'la Melania suknia nadal jest dostępna w sprzedaży). Pierwsza dama USA zdecydowała się na drobną poprawkę oryginalnego projektu. Suknia, którą założyła została skrócona do połowy łydki i odsłaniała ona tym samym kolejną parę szpilek od Laboutina na stopach Melanii.

Suknia Valentino, ok. 16230 zł

 

Prasa zwróciła uwagę na szczególne znaczenie koloru sukienki pierwszej damy USA. Czerwona sukienka została przez nich zidentyfikowana jako forma modowej dyplomacji – czerwony symbolizuje bowiem w chińskiej kulturze powodzenie i radość. Jednocześnie jej kreacja wzbudziła także niezadowolenie wielu, którzy oczekiwali, że Melania postawi na kreację projektanta chińskiego pochodzenia.

Więcej: Do sieci wyciekło pikantne nagranie z Melanią i Donaldem! Żona prezydenta USA: "Jestem prawie naga!"

Również w ramach wizyty chińskiej pary prezydenckiej, Melania i pierwsza dama Chin Peng Liyuan wybrały się z wizytą do prestiżowej szkoły na Florydzie. Na tę okazję żona Donalda Trumpa postawiła na elegancki, czarno-biały look. Czarny kombinezon z paskiem i rozszerzanymi, długimi nogawkami w kant (spójrzcie tylko na te nogi!) zestawiła ona z białą, jedwabną apaszką z kwiatowym printem, który był lekkim mrugnięciem okiem w stronę tradycyjnego malarstwa chińskiego.

Melania Trump na spotkaniu z  Peng Liyuan

 

Więcej: Melania Trump odświeżyła fryzurę na wiosnę i... zaprezentowała kolekcję min! Bezcenne! ZDJĘCIA

 

Co myślicie o stylizacjach Melanii Trump? Wolicie oszałamiająco drogą suknię od włoskiego projektanta, czy może stonowany, czarno-biały zestaw?