Melania Trump jest chyba największą personą non gratą międzynarodowych mediów, w szczególności tych kobiecych. Dla niewtajemniczonych przypominamy: pierwsza dama USA na spotkanie z rozdzielonymi od rodziców na granicy kraju dziećmi uchodźców pojawiła się w kurtce z Zary sprzed dwóch lat z napisem, który w wolnym tłumaczeniu mówił: „mam to gdzieś, a ty?". 

 

Więcej: WIEMY, JAKĄ DIETĘ PRZEDŚLUBNĄ STOSUJE MEGHAN MARKLE. NIE ODMAWIA SOBIE ALKOHOLU!

 

Melania Trump
East News

 

Choć może i Melania ma gdzieś dramaty rodzin marzących o lepszym życiu z dala od okropieństw wojny, świat myśli inaczej. Opisujące spotkanie pani Trump z królową Jordanii, Ranią lajfstajlowe media zupełnie zignorowały stylizację pierwszej damy USA, zamiast tego eksponując wygląd królowej Ranii, która – powiedzmy sobie szczerze – jest zupełnie nieznana w międzynarodowym środowisku publicznym.

 

Więcej: JAK WYGLĄDAŁA 18-LETNIA MEGHAN MARKLE? PRAWIE WCALE SIĘ NIE POSTARZAŁA!

 

Melania Trump
East News

 

Na spotkanie z królową, Melania założyła bladoróżową sukienkę z mocno zaakcentowaną talią i krótkimi rękawami, która była znacznym odstępstwem stylistycznym od jej niedawnej, skandalicznej kurtki.

 

Więcej: Melania Trump wróciła po 26 dniach nieobecności! Przez ten czas była w szpitalu! Co jej się stało?

 

Meghan Markle
East News

 

Co ciekawe, blady odcień ciepłego różu jest kolorem, na który mocno stawia ostatnio świeżo upieczona księżna Sussex, Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego miała na sobie blady róż zarówno na ostatniej ceremonii Queen's Young Leaders Awards (w sukience od Prady), jak i na oficjalnych obchodach 92. urodzin królowej. 

 

Więcej: Powstała figura woskowa Melanii Trump. Czy odgadniecie która jest prawdziwa? Zobaczcie ZDJĘCIA

 

Meghan Markle
East News

 

Czyżby Melania próbowała ocieplić wizerunek stylizując się na powszechnie lubianą Meghan? Choć obie panie nie mialy się jeszcze okazji oficjalnie zapoznać, istnieje szansa, że Meghan zostanie przedstawiona Melanii kiedy Trumpowie przybędą do Wielkiej Brytanii w ramach zapowiedzianej oficjalnej wizyty. A w międzyczasie – choć to pytanie czysto retoryczne – która z nich wygląda waszym zdaniem lepiej w różu?

 

Więcej: Elżbieta II przekazała Meghan Markle bardzo ważne obowiązki! Kate będzie wściekła?

 

Więcej na temat Melania Trump Meghan Markle