Melania Trump i płaszcz Diane von Furstenberg Melania i Donald Trump na Okęciu Melania Trump na Okęciu Melania i Donald Trump i płaszcz Diane von Furstenberg Płaszcz Diane von Furstenberg i płaszcz z Zary
Melania Trump i płaszcz Diane von Furstenberg
1/5
Melania Trump i płaszcz Diane von Furstenberg

Donald, Melania, Ivanka Trump i Jared Kushner wylądowali wczoraj w Warszawie. Prezydent USA spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą, a następnie uda się do Niemiec na szczyt G20. Jak twierdzi BBC rozmowy Trumpa z Dudą mają dotyczyć nowego bloku handlowego, który ma osłabić pozycję Rosji.

 

Zobacz też: Melania i Ivanka Trump. Co chciały nam powiedzieć swoimi kreacjami, które zobaczyliśmy na lotnisku w Warszawie?

 

Ale to wszystko głupoty. Spójrzcie na ten szmaragdowozielony płaszcz, który Melania miała wczoraj na lotnisku! Znamy jego markę i – horrendalnie wysoką – cenę. Udało nam się znaleźć podobny na wyprzedażach ;). Zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Więcej: Donald i Melania Trump wylądowali w Warszawie! Czy Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych zadała szyku?

 

2/5
Melania i Donald Trump na Okęciu

Czy da się być zbyt stylowym? To pytanie ciśnie się nam na usta kiedy oglądamy wczorajsze zdjęcia Melanii Trump z lotniska w Warszawie.

3/5
Melania Trump na Okęciu

Pierwsza dama USA wyglądała jak uosobienie szyku i elegancji w swoim zielonym total looku z klasycznym trenczem, pasującej apaszce i czarnych, lśniących szpilkach.

4/5
Melania i Donald Trump i płaszcz Diane von Furstenberg

Ten fenomenalny płaszcz to projekt Diane von Furstenberg. Wykonany jest w całości ze szmaragdowozielonego zamszu. Uwaga na deszcz! Jeśli chcecie być równie szykowne co Melania, niestety nie wystarczy po prostu mieć 8950 zł. Płaszcz jest już wyprzedany!

5/5
Płaszcz Diane von Furstenberg i płaszcz z Zary
Materiały prasowe

Zapewne jeśli jesteś Melanią Trump, Diane von Furstenberg może stworzyć dla Ciebie dodatkowy egzemplarz. Dla reszty z nas pozostaje na przykład ten zielony, jednorzędowy płaszcz ze sztucznego zamszu z Zary – choć nie wygląda aż tak oszałamiająco jak model Melanii, możecie go kupić za 139 zł na wyprzedaży ;).