Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17
1/6
Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17

Jak się ubrać na kawę z pierwszą damą Polski? Przed tym zadaniem stanęła dzisiaj Melania Trump – i... znów zachwyciła! Żona Donalda Trumpa wystąpiła dziś w kolejnej – po wczorajszym zachwycającym płaszczu od Diane von Furstenberg – fenomenalnej stylizacji!

 

Więcej: Z OSTATNIEJ CHWILI Jak przebiega spotkanie Melanii Trump i Agaty Dudy?

 

Udało się nam ustalić kto zaprojektował jej fantazyjną suknię z surrealistycznym printem – oraz ile kosztuje to dzieło sztuki. Zajrzyjcie do naszej galerii po więcej informacji i zdjęć!

 

Zobacz też: Wszystko, co musicie wiedzieć o Pierwszej Damie USA! Poznaj sekrety Melanii Trump. EKSKLUZYWNE VIDEO

2/6
Melania Trump i Agata Duda w Belwederze

Na inauguracji swojej pierwszej wizyty w Polsce Melania Trump wyłożyła kawę na ławę – przyjechała tu po to żeby absolutnie pozamiatać swoim stylem! Pierwsza dama USA zaczęła dziś dzień w Belwederze, gdzie zjadła śniadanie z Agatą Dudą.

3/6
Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17

Na tę okazję Melania postawiła na śmiałą, brawurową kreację bez rękawów. Ta elegancka suknia z dżerseju z dopasowaną górą i obszerną, pełną spódnicą midi ma prosty dekolt i odważnie łączy w sobie róż, pomarańcz i granat.

4/6
Suknia Delpozo pre-fall 17, 9300 zł

Za tą imponującą suknię odpowiada hiszpański dom mody Delpozo, którego dyrektorem kreatywnym jest Josep Font. Zapamiętajcie sobie tę nazwę – to jedna z najgorętszych młodych marek, której projekty zostały ochrzczone „pret-a-couture”. Z kolei samego Fonta prasa porównuje do jego rodaka Cristóbala Balenciagi. Suknia, którą ma dziś na sobie Melania Trump pochodzi z kolekcji na sezon przedjesienny 17, a jej cena wynosi ok. 9300 zł.

5/6
Agata Duda i Melania Trump w Centrum Nauki Kopernik
East News

Zgodnie z planem, po wspólnym śniadaniu Melania Trump i Agata Duda udały się do Centrum Nauki Kopernik, gdzie spotkały się z biorącymi udział w warsztatach programowania dziećmi. Szczerze? Założymy się, że dzieciaki zamiast programować nie mogą oderwać wzroku od tej fenomenalnej sukni!

6/6
Melania Trump w sukni Delpozo pre-fall 17

Co myślicie o dzisiejszej stylizacji Melanii? Nie myślcie sobie, że to tylko sukienka. Strój jest niezwykle ważnym elementem dyplomacji i źle dobrana garderoba może implikować więcej niż najgorsze polityczne faux pas. Czy uważacie, że Melania zwycięsko wyszła z tego wyzwania?

Więcej na temat Agata Duda Melania Trump