Melania Trump na obchodach 4 lipca Melania i Donald Trump na pikniku z okazji 4 lipca Melania Trump pod Białym Domem w spódnicy Altuzarra Melania i Donald Trump na pikniku z okazji 4 lipca Melania Trump i jej suknia Esteban Cortazar
Melania Trump na obchodach 4 lipca
1/5
Melania Trump na obchodach 4 lipca

Melania Trump po raz kolejny pokazała nam kto tu rządzi. I bynajmniej nie chodzi nam tu o politykę. Donald Trump może i jest głową jednego z największych mocarstw na świecie – ale to Melania wymiata stylowo!

 

Więcej: Elegancka sukienka na oficjalne spotkanie

 

Po złożeniu swoim obserwującym na Twitterze życzeń z okazji Dnia Niepodległości (w USA obchodzi się go 4 lipca) Melania przywitała w Białym Domu członków rodzin amerykańskich żołnierzy. Okazja okazją, ale czy widzicie tę rewelacyjną suknię? Wiemy co to za marka – zajrzyjcie do naszej galerii!

 

Zobacz też: Donald i Melania Trumpowie w Warszawie. Poznajcie nieznane szczegóły tej wizyty

 

2/5
Melania i Donald Trump na pikniku z okazji 4 lipca
East News

Żeby uświetnić największe święto narodowe USA Melania Trump założyła dopasowaną na górze, rozkloszowaną na dole suknię od pochodzącego z Kolumbii amerykańskiego projektanta Estebana Cortázara.

3/5
Melania Trump pod Białym Domem w spódnicy Altuzarra

Elektryczna, ultramarynowa barwa tej kreacji była ukłonem w stronę klasycznego looku kojarzącego się z latami 50. To już druga kreacja Melanii w vintage’owym, amerykańskim stylu w ostatnim czasie. Czy pamiętacie jej retro ołówkową spódnicę w drobną kratkę od Altuzarry?

4/5
Melania i Donald Trump na pikniku z okazji 4 lipca

Jednak ta wczorajsza suknia z głębokim dekoltem z dżerseju ma o wiele bardziej „modową” sylwetkę, głównie za sprawą asymetrycznego stanu z białą lamówką. Look Melanii był jednocześnie retro i nowoczesny. Ciekawe jak będzie wyglądać w Polsce?

5/5
Melania Trump i jej suknia Esteban Cortazar

Do swojej imponującej kreacji Melania nie dobrała praktycznie żadnych akcesoriów – z wyjątkiem swojego diamentowego pierścionka i białego manicuru. W końcu taka suknia sama robi całą stylizację! Do tego jest przeceniona! Może być Wasza za niecałe 2 tysiące… ;-)

Więcej na temat Melania Trump