Melania Trump i Ivanka Trump
East News

 

Rodzina Trumpów ruszyła na podbój Japonii. Prezydent USA, jego żona Melania oraz córka Ivanka są obecnie w Kraju Kwitnącej Wiśni w ramach ich pierwszej oficjalnej wizyty w Azji. Po tej 12-dniowej wycieczce prezydent, który bardzo boi się dinozaurów spotkał się z premierem Shinzo Abe, aby przedyskutować wspólną wizję sojuszu USA i Japonii przeciwko Korei Północnej.

 

Więcej: Melania Trump nie towarzyszy mężowi? Internauci twierdzą, że Donald pokazuje się z jej... sobowtórem!

 

Melania i Donald Trump
East News

 

To tyle dyplomacji i twardych informacji. Porozmawiajmy teraz o tym, co nas naprawdę interesuje –  o strojach Melanii i Ivanki Trump. Która wyglądała lepiej?

 

Podczas gdy Donald był zajęty byciem Donaldem, znacznie bardziej stylowa małżonka Melania Trump spotkała się z pierwszą damą Japonii Akie Abe w supermodnej tokijskiej dzielnicy Ginza. Co robiły? Oczywiście to, co robią pierwsze damy, podczas gdy ich mężowie dyskutują o potencjalnym ryzyku ataku nuklearnego –  oglądały perły.

 

Więcej: Wydała prawie 200 tysięcy zł, by wyglądać jak... Melania Trump. Udało się?

 

Melania Trump w Japonii
East News

 

Wybacz, pierwsza damo Japonii, ale twój strój nie jest zbyt interesujący. Z kolei Melania postawiła na sprawdzony, włoski klasyk. Jej technikolorowy płaszcz z efektem ombre i kwiatowymi aplikacjami to propozycja domu mody Fendi na sezon przedjesienny 2017. Pod płaszczem pierwsza dama USA miała na sobie prostą ołówkową spódnicę z czarnej skóry projektu jej osobistego stylisty, Hervé'a Pierre'a oraz beżowe czółenka od Manolo Blahnika. Podobno Melania nie kupiła w eleganckim sklepie absolutnie niczego – myślicie, że nie do twarzy jej w perłach?

 

Więcej: Melania Trump przytyła? Ta kreacja odsłoniła jej... brzuszek

 

Ivanka Trump
East News

 

Podczas gdy elegancki płaszcz Melanii był kwintesencją jesiennego szyku w stylu lat 70., pasierbica pierwszej damy, Ivanka Trump, postawiła na nieco mniej dyskretny seksapil… na spotkaniu dyplomatycznym. Na wizycie w Japonii Ivanka stała się hitem tabloidów za sprawą swojego cukierkoworóżowego kompletu, który był:

 

a) naprawdę uroczy, taki odcień różu wraz z blond włosami zawsze da piorunujący efekt
b) zgrabny, retro i bardzo w stylu lat 60.
c) totalnie nieodpowiedni na spotkanie z politykami z powodu swojej ultrakrótkiej długości

 

Jedna rodzina, dwa różne podejścia do modowej dyplomacji. Czyj look wolicie – dyskretną elegancję Melanii czy bezpardonowy seksapil Ivanki?

 

Więcej na temat Ivanka Trump Melania Trump