Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Tego nikt się nie spodziewał! Meghan Markle stworzy własną kolekcję ubrań

Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

Meghan Markle jest księżną, jakiej na brytyjskim królewskim dworze jeszcze nie było. Od początku łamie zasady, a konwenanse i królewski protokół traktuje dość luźno. Nieustannie zaskakuje poddanych i media na całym świecie zarówno swoim zachowaniem, jak i decyzjami. Jest też pierwszą księżną, która gościnnie redagowała brytyjskie wydanie magazynu "Vogue" i pierwszą, która... zaprojektuje własną kolekcję ubrań!

Meghan Markle stworzy kolekcję ubrań

Oczywiście nie myślcie, że księżna Meghan nagle zostanie projektantką mody i zacznie regularną pracę. To mogłoby się stać wyłącznie w wypadku, gdyby książę Harry zrzekł się tytułu i zaczął żyć wraz z żoną i synkiem jak "zwyczajni" Brytyjczycy. Do tego oczywiście nie dojdzie, za to teraz Meghan Markle może wykorzystać swoją pozycję w szczytnym celu. 

Księżna Sussex zaprojektuje bowiem ubrania do pracy dla kobiet na rzecz organizacji charytatywnej SmartWorks. Meghan Marlke namówiła do współpracy markę Marks&Spencer, Johna Lewisa, Jigswa i przyjaciółkę projektantkę Mishę Nonoo, o czym poinformowała w najnowszym wydaniu "Vogue'a". Każda sprzedana rzecz z kolekcji ubrań Meghan zasili konto organizacji charytatywnej SmartWorks. 

Meghan Markle objęła SmartWorks swoim patronatem. Jest to organizacja charytatywna, która ma na celu pomoc kobietom, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej i bezrobotnym, w wejściu lub powrocie na rynek pracy. 

To nie tylko pozwala nam być częścią historii innych, ale przypomina nam, że jesteśmy w tym razem - wyznała Meghan Markle o swoim projekcie. - Powodem, dla którego przyciągnęło mnie SmartWorks jest przeformułowanie idei organizacji charytatywnej w społeczność, w sieć kobiet wspierających i wzmacniających pozycję innych kobiet w ich zawodach - dodała księżna. 

Meghan Markle odwiedziła już siedzibę SmartWokrs w styczniu tego roku i pomagała kobietom ubrać się na rozmowy kwalifikacyjne. 

To nie tylko darowizna ubrań, ale tak naprawdę to bycie częścią historii sukcesu tych kobiet - wyznała wtedy Meghan. 

Organizacja SmartWokrs pomogła już 187 kobietom w lutym w Londynie i rośnie w siłę dzięki wsparciu Meghan Markle. Myślicie, że jej kolekcja będzie hitem? Ubrania mają być dostępne w sprzedaży jesienią tego roku. 

Meghan Markle od dawna wspiera kobiety

Meghan Markle
East News

Meghan Markle redagowała najnowszy numer magazynu "Vogue"

Okładka Vogue zaprojektowana przez Meghan Markle
Instagram

Jesienią pojawi się linia ubrań Meghan Markle

Meghan Markle piękne zdjęcia
Instagram

 

Więcej na temat Meghan Markle
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09