Meghan Markle w białej sukience Meghan Markle biała sukienka w Sydney Meghan Markle biała sukienka w Sydney Meghan Markle biała sukienka w Sydney
Meghan Markle w białej sukience
East News
1/4
Meghan Markle w białej sukience
East News

 

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli swoją oficjalną wizytę w Sydney od odwiedzenia siedziby gubernatora Australii, Petera Cosgrove i jego żony.  To pierwsze pojawienie się księżnej od momentu ogłoszenia wiadomości o ciąży.

Oficjalna informacja pojawiła się na Twitterze rodziny królewskiej, niedługo po pierwszej wizycie pary książęcej w Sussex. Dziecko ma przyjść na świat wiosną przyszłego roku. Wiemy już, jaki tytuł otrzyma!

 

Zobacz: Dziecko Meghan nie będzie księciem ani księżniczką! Wiemy, dlaczego nie odziedziczy książęcego tytułu

Meghan Markle zachwyciła wszystkich swoją stylizacją. Zobacz w galerii, skąd pochodzi sukienka księżnej!

 

 

 

2/4
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

 

Meghan podczas wizyty w Australii miała na sobie białą sukienkę australijskiej projektantki Karen Gee.  Model sukienki nazywa się  "Blessed dress" czyli błogosławiona suknia. Trzeba przyznać, że nazwa idealnie pasuje do okoliczności. To pierwsze wyjście księżnej od ogłoszenia informacji o ciąży. I para otrzymała też pierwszy prezent dla dziecka...  Gubernator podarował Meghan i Harry'emu kangura maskotkę o imieniu Joey i urocze buciki. Prezent zrobił na nich duże wrażenie i wyraźnie się spodobał Meghan. 

Zobacz, co zrobiła księżna Meghan po oficjalnej wizycie ze swoimi szpilkami!

 

Zobacz: Meghan Markle w ciąży! Tak naprawdę księżna zdradziła się już wczoraj! W jaki sposób?

3/4
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

 

Po oficjalnej wizycie u gubernatora Meghan zaskoczyła wszystkich... zmieniając obuwie na znacznie bardziej komfortowe. Wysokie, beżowe szpilki zamieniła na wygodne, czarne baleriny. Dotychczas księżna wybierała wysokie buty i nie miała problemu z chodzeniem w nich nawet przez wiele godzin. Widocznie ciąża sprawiła, że Meghan stawia przede wszystkim na komfort. 

 

Zobacz, jak z bliska prezentowała się biała sukienka? Widać w niej ciążowy brzuszek?

4/4
Meghan Markle biała sukienka w Sydney
East News

Meghan w białej sukni prezentuje się doskonale. Dopasowany, ale nie obcisły model sprawia, że brzuszek nie jest bardzo podkreślony. Elegancki look w stylu księżnej po raz kolejny zachwyca!

Więcej na temat Meghan Markle