Meghan Markle
East News
Żona księcia Harry'ego nową ikoną mody?
1/5
Meghan Markle
East News

 

Królewski ślub może i dobiegł końca za szybko, ale „efekt Meghan" pokazuje, że wpływy księżnej Sussex na branżę mody są coraz mocniejsze.


Więcej: OFICJALNE PORTRETY ŚLUBNE KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE. KSIĄŻĘ JERZY SKRADŁ IM SHOW?

 

Dowód rzeczowy? Nie ma sprawy. Strona internetowa londyńskiej marki Goat przestała działać zaledwie parę minut po tym, jak w jej różowej kreacji sfotografowano Meghan Markle podczas jej pierwszego wyjścia po sobotnim ślubie.

 

Więcej: ŚLUBNA FRYZURA MEGHAN MARKLE TO DZIEŁO PROFESJONALISTY, ALE I TAK JĄ KRYTYKUJĄ. JEST ZA CO?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: POLSCY PROJEKTANCI O SUKNI MEGHAN MARKLE: "SPODZIEWAŁEM SIĘ CZEGOŚ BARDZIEJ SPEKTAKULARNEGO"

 

2/5
Meghan Markle
East News

 

Księżna założyła suknię marki Goat – ołówkowy model z jedwabnej krepy, Flavia – we wtorek. Meghan pokazała się w niej na garden party w pałacu Buckingham z okazji 70. urodzin jej teścia Karola, księcia Walii. 

 

3/5
Meghan Markle
East News

 

Do swojej pudroworóżowej kreacji księżna dobrała szyty na miarę kapelusz Philipa Treacy'ego, kolczyki od belgijskiej projektantki Vanessy Tugendhaft (10849 zł) oraz kopertówkę w kolorze perłowym, którą fani rodziny królewskiej zidentyfikowali jako dzieło marki Wilbur and Gussie (1150 zł). Z kolei neutralne czółenka księżnej z wstawkami z pleksi to dzieło marki Tamara Mellon (1639 zł).

 

4/5
Meghan Markle
East News

 

Od czasu kiedy Meghan pokazała się w kreacji Goat, brytyjska marka bije rekordy popularności. Przedstawiciel brandu w rozmowie z serwisem Vogue UK potwierdził, że ich strona internetowa przestała działać ze względu na zbyt duży ruch interneutów. „Jesteśmy zachwyceni, że Meghan wybrała Goat, uszycie dla niej tej sukni było czystą przyjemnością", skomentowała marka.

 

5/5
Meghan Markle
East News

 

W momencie pisania tego tekstu strona Goat nadal nie działa. Suknię Flavia sprzedawał między innymi internetowy butik Matchesfashion.com za 2860 zł, jednak została ona już kompletnie wyprzedana.

 

Więcej na temat Meghan Markle