East News
Podkreśliła ciążowy brzuszek!
1/4
East News

 

Oficjalna podróż Meghan Markle i księcia Harry'ego wciąż trwa. Obecnie para przebywa na Fidżi, skąd przeniesie się do Tongi. Meghan Markle, po krótkiej niedyspozycji, znów jest w świetnej formie. Jak zawsze największe zainteresowanie wzbudzają jej kreacje oraz oczywiście ciążowy brzuszek, który wydaje się być coraz większy. Meghan Markle umiejętnie potrafi go wyeksponować. Ostatnio zaprezentowała doskonale dopasowaną do jej sylwetki sukienkę w kolorze butelkowej zieleni. My jesteśmy pod wrażeniem jej looku. Wy również? Koniecznie sprawdźcie w naszej galerii, kto zaprojektował tę sukienkę i za ile można ją kupić!

 

POLECAMY: Meghan Markle w czerwonej sukience wyglądała pięknie... do momentu, gdy się odwróciła! Co wszyscy zobaczyli? 

2/4
East News

 

Meghan Markle w zielonej sukience: marka, cena

 

Meghan Markle podczas specjalnego spotkania zorganizowanego na lotnisku na Fidżi zaprezentowała się w zjawiskowej sukience w kolorze butelkowej zieleni. Tym razem księżna Sussex postawiła na projekt Jasona Wu. Suknia nie należała do najtańszych. W internetowym sklepie projektanta trzeba za nią zapłacić ponad 6400 zł. Musimy jednak przyznać, że jest ona warta swojej ceny. Zgadzacie się z nami? 

 

Zobacz także: Meghan Markle podkreśliła swój brzuszek w sukience za ponad 6 tysięcy złotych!

3/4
East News

 

Do tej pięknej kreacji Meghan Markle dobrała złotą biżuterię. Księżna Sussex wyglądała wyjątkowo elegancko. Od czasu do czasu żona księcia Harry'ego w uroczy sposób dotykała swojego zaokrąglonego brzuszka. Rozczulający widok!

 

Zobacz także: Czuły gest Meghan Markle. Księżna wyjątkowo dba o swój brzuszek

4/4
East News

 

Jak myślicie: to będzie chłopiec czy dziewczynka? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać! :)

Więcej na temat Meghan Markle