East News
Podoba wam się look?
1/4
East News

 

Meghan Markle i książę Harry wciąż podróżują po Australii. Obecnie para zwiedza Fidżi. Wszyscy bacznie przyglądają się ciążowym krągłościom księżnej Sussex. Książęca para tuż po wylądowaniu w Australii ogłosiła bowiem, że spodziewa się pierwszego dziecka. Meghan Markle dzielnie znosi trudy podróżowania. Co więcej, księżna Sussex za każdym razem wygląda kwitnąco. Ostatnio żona księcia Harry'ego zaprezentowała się w pięknej, kwiatowej kreacji, która nie należy do najtańszych. Zobaczcie naszą galerię i poznajcie szczegóły jej stylizacji.

 

POLECAMY: Meghan Markle tym razem postawiła na błękit. Ta sukienka nie była tania, ale za to jak pięknie podkreśliła jej brzuszek

2/4
East News

 

Meghan Markle w kwiecistej sukience na Fidżi. Ile kosztowała?

 

Meghan Markle stara się dobierać kreacje tak, aby pasowały nie tylko do okoliczności, ale również były dla niej wygodne. Taka też z pewnością była jej najnowsza sukienka, w której księżna Sussex wyglądała kwitnąco. Gdzie można zdobyć to zwiewne cudeńko? Tym razem Meghan Markle postawiła na markę Figue. Ta sukienka nie była jednak zbyt tania. Kwiecista kreacja kosztuje bowiem prawie 6 tysięcy złotych! Całą stylizację uzupełniły modne espadryle na koturnie marki Castañer. Można je kupić już za trochę ponad 450 zł. 

3/4
East News

 

Meghan Markle uwielbia gotować. Tym razem również nie odmówiła sobie tej przyjemności i poznała nowe smaki. Kochamy ją za ten luz!

4/4
East News

 

Podoba wam się jej kwiecista stylizacja? :)

Więcej na temat Meghan Markle