Meghan w ciąży
EastNews

Od czasu dołączenia Meghan Markle do rodziny królewskiej jej styl bardzo się zmienił. Księżna lubiła krótkie i kuse sukienki. Wcześniej nie bała się też założyć bluzki z głębokim dekoltem. Dziś Meghan uważniej kompletuje swoją garderobę. A pomaga jej w tym sztab stylistów. Meghan nie chce dłużej łamać protokołu, jak i boi się kolejnej modowej wpadki.

Do tej było ostatnio bardzo blisko, bo 37-latka pragnęła upodobnić się do księżnej Diany! Na ratunek przyszedł książę Karol. O co dokładnie chodzi?

1/4
Meghan w ciąży
EastNews

Nie da się ukryć, że pierwsze miesiące w rodzinie królewskiej nie były dla Meghan Markle łatwe. Księżna nieustannie łamała protokół. Ciężko było jej zrezygnować z ciemnych paznokci, z zamykania drzwi za sobą czy z nietrzymania telefonu komórkowego w dłoni! Choć ostatnio wydawało się, że Markle oswoiła się z etykietą, to okazuje się, że niczym Diana nie chce się do niej w 100 procentach podporządkowywać. 

Zobacz także: Gest Meghan Markle, który zdradza wszystko o jej małżeństwie. Nie uwierzysz, co zrobiła księżna Sussex!

2/4
Meghan Markle, księżna Diana z tiarą
EastNews

Jak informuje "Daily Mail" Meghan szykując się na pierwszą oficjalną kolację na Fidżi chciała założyć tiarę! Księżną Dianę często można było zobaczyć w ozdobie na głowie. Księżna Kate również nie stroni od tego dodatku! 

 

3/4
Meghan Markle i książę Harry podczas ślubu
East News

Do tej pory Meghan ubrała tiarę tylko raz - na swoim weselu. Diamentowy diadem królowej Marii z 1932 roku wybrała dla niej królowa Elżbieta II.

Od wielkiego ślubu minął blisko rok i księżna Sussex uznała, że już przyszedł czas, aby kolejny raz zaprezentować się w diademie. Pomysł nie zyskał jednak aprobaty ojca Harry'ego, księcia Karola. Gdy usłyszał o jej pomyśle od razu zainterweniował. Książę powiedział Meghan, że będzie wyglądać "ekstrawagancko, jak z minionej epoki". I zakładanie diademu źle wpłynie na jej wizerunek, który od miesięcy buduje.

4/4
Meghan Markle, księżna Diana z tiarą
EastNews

Meghan posłuchała się rady Karola i na Fidżi zaprezentowała się w niebieskiej sukience bez tiary na głowie. Księżna nie potrafiła jednak zrozumieć, dlaczego diadem byłby niewłaściwy. 

Choć Meghan wyglądała niesamowicie na oficjalnej kolacji, to coś czujemy, że temat tiary wróci jak bumerang. Czy księżna chce być jak Lady Di? Wszystko okaże się już za kilka tygodni, gdy Meghan urodzi pierwsze dziecko. Czy Markle oddała hołd Dianie np. pojawiając się w podobnej stylizacji jak Królowa Ludzkich Serc, gdy rodziła Williama i Harry'ego? Wszystko okaże się w najbliższym czasie!

Zobacz także: Królewska ekspertka oceniła zachowanie Meghan Markle. Ta opinia nie spodoba się księżnej!