Ostatnie miesiące to bardzo gorący czas w rodzinie królewskiej. W kwietniu urodził się syn księżnej Kate i księcia Williama, w maju książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub, w czerwcu królowa świętowała swoje urodziny, a w lipcu odbył się chrzest Louisa. Uroczytość odbyła się 9 lipca w kościele Chapel Royal w Pałacu św. Jakuba w Londynie. Zabrakło na niej królowej Elżbiety II i księcia Filipa, ale za to pojawiła się młoda para - Harry i Meghan. Dzięki temu możemy porównać kreację amerykańskiej aktorki ze stylizacją Kate.

 

Zobacz: Rozbił bank! Książę Harry kupił Louisowi na chrzest WYJĄTKOWY prezent! Niestety, długo z niego nie skorzysta :)

 

Podczas chrztu Meghan trzymała się w tle. To Kate z Louisem na rękach błyszczała po wyjściu z kościoła. Początkowo mówiło się, że to być może Meghan zostanie matką chrzestną Ludwika, ale ostatecznie Kate i William postanowili trzymać się tradycji i poprosić na chrzestnych swoich przyjaciół. A że nie lubią się ograniczać to książę Louis będzie miał aż 7 chrzestnych! Choć Meghan matką chrzestną nie została, po ceremonii wychodziła z kościoła za Kate i Williamem. Co miała na sobie? Meghan postawiła na zielony total look - kreację marki Ralph Lauren, kapelusz Stephen Jones i szpilki w tym samym kolorze, co reszta stylizacji. Co ważne - nie odkryła ramion, a do tego założyła rajstopy, co z pewnością doceni królowa ;)

 

Choć ciężko powiedzieć o efekcie "wow" w przypadku tej stylizacji Meghan, to jednak i tak wypadła lepiej na tle księżnej Kate, która po raz kolejny wyglądała tak jak zawsze - jej kremowa kreacja marki Alexander McQueen nie różniła się bardzo od tej, którą założyła na ślub Meghan czy chrzest córki Charlotte. Do kreacji dobrała toczek Jane Taylor. A może Wam jednak bardziej podoba się stylizacja Kate? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Zobacz: Najsłodsze rodzeństwo świata! Księżniczka Charlotte i książę George na chrzcie brata Louisa! Zobacz ich ZDJĘCIA

Księżna Kate podczas chrztu Louisa

Meghan Markle podczas chrztu Louisa

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle