Meghan Markle kontra księżna Kate - która LEPIEJ wyglądała na chrzcie Louisa?

 

Ostatnie miesiące to bardzo gorący czas w rodzinie królewskiej. W kwietniu urodził się syn księżnej Kate i księcia Williama, w maju książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub, w czerwcu królowa świętowała swoje urodziny, a w lipcu odbył się chrzest Louisa. Uroczytość odbyła się 9 lipca w kościele Chapel Royal w Pałacu św. Jakuba w Londynie. Zabrakło na niej królowej Elżbiety II i księcia Filipa, ale za to pojawiła się młoda para - Harry i Meghan. Dzięki temu możemy porównać kreację amerykańskiej aktorki ze stylizacją Kate.

 

Zobacz: Rozbił bank! Książę Harry kupił Louisowi na chrzest WYJĄTKOWY prezent! Niestety, długo z niego nie skorzysta :)

 

Podczas chrztu Meghan trzymała się w tle. To Kate z Louisem na rękach błyszczała po wyjściu z kościoła. Początkowo mówiło się, że to być może Meghan zostanie matką chrzestną Ludwika, ale ostatecznie Kate i William postanowili trzymać się tradycji i poprosić na chrzestnych swoich przyjaciół. A że nie lubią się ograniczać to książę Louis będzie miał aż 7 chrzestnych! Choć Meghan matką chrzestną nie została, po ceremonii wychodziła z kościoła za Kate i Williamem. Co miała na sobie? Meghan postawiła na zielony total look - kreację marki Ralph Lauren, kapelusz Stephen Jones i szpilki w tym samym kolorze, co reszta stylizacji. Co ważne - nie odkryła ramion, a do tego założyła rajstopy, co z pewnością doceni królowa ;)

 

Choć ciężko powiedzieć o efekcie "wow" w przypadku tej stylizacji Meghan, to jednak i tak wypadła lepiej na tle księżnej Kate, która po raz kolejny wyglądała tak jak zawsze - jej kremowa kreacja marki Alexander McQueen nie różniła się bardzo od tej, którą założyła na ślub Meghan czy chrzest córki Charlotte. Do kreacji dobrała toczek Jane Taylor. A może Wam jednak bardziej podoba się stylizacja Kate? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

Zobacz: Najsłodsze rodzeństwo świata! Księżniczka Charlotte i książę George na chrzcie brata Louisa! Zobacz ich ZDJĘCIA

Księżna Kate podczas chrztu Louisa

Księżna Kate podczas chrztu Louisa
East News

Meghan Markle podczas chrztu Louisa

Meghan Markle podczas chrztu Louisa
East News


Może Cię również zainteresować:

Czy księżna Meghan po urodzeniu dziecka odda hołd Dianie czy wyłamie się, by nie być jak Kate?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut