Meghan Markle zachwyciła ostatnio wszystkich swoją skromną, acz efektowną kreacją, którą zaprezentowała podczas spotkania z młodymi liderami brytyjskiej Wspólnoty Narodów w Londynie. Księżna Sussex na tę okazję założyła sukienkę projektu Brandona Maxwella, która kosztowała ponad 2 tysiące złotych. Uwagę wszystkich zwrócił przede wszystkim ciekawy, żółty odcień kreacji. Zaskoczeniem był także fakt, że sukienka odsłoniła zgrabne ramiona Meghan Markle, co jest bardzo rzadkim widokiem.

 

Okazuje się, że kolor żółty nie jest też obcy księżnej Kate. Żona księcia Williama często stawia na ten odcień w swoich stylizacjach. Sukienkę w tym kolorze miała na sobie na przykład podczas wizyty w Sydney w 2014 roku. Za tę kreację odpowiedzialna była wtedy serbska designerka, Roksandy Ilinčić. Podobno książę William stwierdził, że jego żona wygląda w tej sukience jak... banan! Czy miał rację? Która z tych żółtych sukienek podoba wam się bardziej? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

POLECAMY: Meghan Markle jest uzależniona od tego kosmetyku - to popularny produkt z drogerii! Niedrogo! 

 

Meghan Markle podczas spotkania w Londynie

East News

 

Księżna Kate podczas swojej wizyty w Sydney również postawiła na żółć i cieliste buty

East News

 

Która z nich prezentowała się lepiej? Meghan Markle?

East News

 

A może Kate Middleton?

East News

 

 

 

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.