Księżna Kate i Meghan Markle
East News

 

Kto: Meghan Markle i księżna Kate

 

Kiedy: Pierwszy dzień świąt

 

Gdzie: Kościół pod wezwaniem świętej Magdaleny, który znajduje się tuż obok nadmorskiej posiadłości królowej Elżbiety, Sadringham, w angielskim hrabstwie Norfolk.

 

Co: Dwie księżne (no, jedna nie do końca), dwa designerskie płaszcze. Pora na pojedynek na królewskie stylizacje!

 

Dlaczego: Nie udawajcie niewiniątek. Nie możemy być jedynymi, którzy tylko czekali aż księżna Cambridge i przyszła małżonka notorycznego kawalera, księcia Harry’ego wystąpią razem na jednej królewskiej imprezie

 

Więcej: Meghan Markle jest uzależniona od tego kosmetyku – to popularny produkt z drogerii! Niedrogi! 

 

Zacznijmy od naszej stylowej ulubienicy. Chociaż księżna Kate już nieraz pojawiła się na świątecznej mszy w ubraniach z sieciówek, w tym roku żona księcia Williama ewidentnie chciała pokazać (ciekawe komu? ;-) ), że nikt nie potrafi nosić rzeczy od projektantów tak dobrze jak ona. Z okazji świąt Kate – która jest w ciąży ze swoim trzecim dzieckiem – wytoczyła ciężką artylerię. Miała na sobie płaszcz w szkocką kratę z czarnym kołnierzem, dwoma rzędami złotych guzików i aksamitną podszewką od włoskiej marki Miu Miu (czyli „młodszej" siostry Prady)  za 12600 zł. Z kolei jej futrzana czapa to dzieło Kiki McDonough, luksusowej jubilerki, której butik mieści się przy prestiżowym Sloane Square w sercu zachodniego Londynu. Ile kosztuje ten czarny beret? Otóż 13700 zł.

 

Więcej: Figury mogłaby jej pozazdrościć niejedna modelka... Meghan Markle ma na to swoje sposoby!

 

Księżna Kate i książę William
East News

 

Jak wyglądała narzeczona Harry'ego? Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle bez trudu przyswoiła sobie styl ubierania się brytyjskiej arystokracji. Rękawiczki chroniące przed dotykiem zwykłych śmiertelników? Są. Ekscentryczny kapelusz, który pasowałby doskonale na wyścigach w Ascot? Proszę bardzo (ten tu to projekt kanadyjskiej marki Maison Birk i kosztuje okrągłe 5000 zł). Elegancki, klasyczny trencz? A i owszem (w dodatku za 5000 zł i od kanadyjskiej marki Sentaler, w której projekcie w zeszłym roku pokazała się... księżna Kate). Luksusowe akcesoria? Nie ma problemu – torebka Meghan to znany, okrągły model Chloe za 4900 zł, natomiast jej zamszowe botki to dzieło amerykańskiego projektanta, Stewarta Weitzmana (5000 zł). Krótko mówiąc – Meghan nie pozostała dłużna księżnej Kate.

 

Więcej: Meghan Markle powiedziała za dużo? Królowa Elżbieta podobno nie jest zachwycona...

 

Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Przypomnijmy, że księżna Kate mierzy równiutkie 175 cm, natomiast Meghan Markle może się pochwalić odrobinę mniej imponującymi 171 cm wzrostu. 

 

Więcej: Ta torebka Meghan Markle wyprzedała się w... 11 minut!

 

Księżna Kate i Meghan Markle
East News

 

Włoski szyk autorstwa Włoszki Miuccii Prady na Kate czy kanadyjski, ponadczasowy beż Meghan? Głosujcie na lepszą stylizację!

 

Więcej: Ten wyszczuplający płaszcz noszą Kate Middleton i Meghan Markle. Podobny znajdziesz w sieciówkach!

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle