Meghan Markle, świeżo upieczona księżna Sussex, parę dni temu po raz kolejny zaliczyła królewski debiut – tym razem na ceremonii upamiętniającej urodziny królowej Elżbiety II zwanej Trooping of the Colour.

 

Meghan Markle na Trooping of the Colour w 2018 roku
East News

 

Więcej: Księżna Kate z dziećmi na meczu polo. To najsłodsze, co dziś zobaczycie! 

 

Na imprezie z okazji oficjalnych urodzin 92-letniej monarchini odbywa się parada żołnierzy, koni i muzyków, którzy maszerują przez reprezentacyjną ulicę Londynu The Mall, od pałacu Buckingham aż do placu defilad Horse Guard's Parade.

 

Więcej: Zapłakana Charlotte i rozrabiający George skradli babci całe show!

 

Członkowie rodziny królewskiej, w tym książę William, książę Andrzej, księżniczka Anna i książę Karol wzięli udział w konnej paradzie, z kolei królowa, księżna Kate, księżna Camilla oraz książę Harry i księżna Meghan przejechali paradę w dorożkach.

 

Meghan Markle na Trooping of the Colour w 2018 roku
East News

 

Więcej: Już wiadomo przez kogo Meghan Markle łamie zasady królewskiego protokołu!

 

To pierwsza okazja od czasu royal wedding, w której Meghan Markle dołączyła do całej rodziny królewskiej na oficjalnej imprezie. Księżna Sussex wybrała na tę okazję różową sukienkę z dekoltem typu Bardot od Caroliny Herrery i pasujący kolorystycznie toczek od ulubionego kapelusznika rodziny królewskiej, Philipa Treacy'ego. Eksaktorka wraz z mężem machali z balkonu pałacu Buckingham do zgromadzonych tłumów po obejrzeniu pokazu brytyjskich sił powietrznych.

 

Meghan Markle na Trooping of the Colour w 2018 roku
East News

 

Na ceremonii była obecna również księżna Kate, która miała na sobie sukienkę Alexandra McQueena i toczek Juliette Botterill. Pierwsza ceremonia Trooping of the Colour księżnej była w 2011 roku, tuż po ślubie. Jak wyglądała na swoim debiucie?

 

Księżna Kate na Trooping of the Colour w 2011 roku
East News

 

Więcej: Tysiące żołnierzy, parada ulicami Londynu... Tak wyglądały obchody 92. urodzin Elżbiety II!

 

W zaledwie parę miesięcy po ślubie z księciem Williamem, księżna Kate pozostała wierna projektantce swojej sukni ślubnej, Sarze Burton. Na ceremonii w 2011 roku miała na sobie biały bawełniany płaszcz z dwoma rzędami guzików, krótkim kołnierzem i prostymi klapami oraz wielowarstwową spódnicą. Do płaszcza Kate dobrała czarny, słomkowy toczek projektu Sylvii Fletcher dla marki kapeluszniczej Lock & Co Hatters.

 

Księżna Kate na Trooping of the Colour w 2011 roku
East News

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle