Meghan Markle z mamą
East News
1/7
Meghan Markle z mamą
East News

 

Podczas gdy zaledwie parę dni dzieli nas do sobotniego ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor, do mediów napływa coraz więcej wskazówek dotyczących strojów gości ślubu roku.

 

Więcej: Jak według znanych światowych projektantów powinna wyglądać suknia ślubna Meghan Markle?

 

Wszystkie znaki na niebie i na ziemi wskazują, że sama panna młoda stanie przed ołtarzem w szytej na miarę sukni duetu Ralph & Russo, natomiast jeśli chodzi o księżną Kate – spekuluje się o projekcie Sary Burton dla Alexandra McQueena. 

 

Więcej: Wesele za miliony! Oszacowano koszt ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle 

 

Teraz oczy całego świata zwróciły się w stronę matki panny młodej, Dorii Ragland. Falę poruszenia wywołało jedno zdjęcie, które zrobiono 61-latce w drodze na jej lot do Londynu. O co chodzi? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Oto zasady, których muszą przestrzegać goście na ślubie Meghan i Harry'ego!

 

2/7
Meghan Markle z mamą
East News

 

Matka Markle – która jest instruktorką jogi i byłą pracownicą opieki społecznej – odegra znaczącą rolę podczas ceremonii, szczególnie w świetle ostatnich wieści dotyczących nieobecności Thomasa Markle Sr, który miał odprowadzić pannę młodą do ołtarza.

 

3/7
Matka Meghan Markle w drodze na lotnisko
East News

 

Brytyjski tabloid Daily Mail sfotografował Ragland w drodze ze swojego domu w Californii na lotnisko w Los Angeles, a oczy wszystkich natychmiast skierowały się w stronę jej bagażu.

 

4/7
Matka Meghan Markle w drodze na lotnisko
East News

 

Na zrobionym z ukrycia zdjęciu, Ragland niesie w ręku pokrowiec na ubrania z logo Burberry. Wielu entuzjastów rodziny królewskiej jest zdania, że matka Markle prawdopodobnie pokaże się na ślubie w projekcie ikonicznego londyńskiego domu mody.

 

5/7
Meghan Markle w płaszczu Burberry
Meghan Markle w płaszczu Burberry

 

Oczywiście, być może Ragland ukrywa w pokrowcu suknię zupełnie innej marki. Ale trudno zbagatelizować tę informację, szczególnie, że sama Meghan wielokrotnie pokazała się w projektach Burberry.

 

6/7
Meghan Markle i książę Harry

 

W kwietniu brytyjski projektant Henry Holland udzielił wywiadu radiowego do programu „Wedding Guest Extraordinaire". Miał on posiadać informacje, według których to właśnie Burberry miało się zajmować samym projektem sukni ślubnej Markle.

 

7/7
Meghan Markle z mamą
East News

 

Cóż, choć nie da się ukryć, że nowa plotka jest szyta grubymi nićmi, przynajmniej nie musimy długo czekać aż zobaczymy stroje ślubne zarówno Meghan Markle jak i Dorii Ragland.

 

Więcej na temat Książę Harry Meghan Markle