Marina w bluzie Misbhv
1/5
Marina w bluzie Misbhv

Wczorajszy wieczór to sukces nie tylko polskiej reprezentacji, której udało się w spektakularnym stylu pokonać Czarnogórę (czy tylko nas bolą dziś dłonie od trzymania kciuków?) – tryumfy na polu modowym zapewne świętuje dziś polska marka Misbhv, której ubrania z jesiennej kolekcji wybrała nie tylko Anna Lewandowska ale też Marina!

 

Więcej: Polka podbiła Nowy Jork! Jej kreacje nosi już... Rihanna

 

Tak, okazuje się, że Marina także postawiła na projekt wywodzącej się z Krakowa streetowej marki. Czy Misbhv stanie się ulubionym brandem polskich WAGs?

 

Więcej: Marina w spódnicy, którą kiedyś nosiłyśmy wszystkie. Ten fason powraca!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co powinniście wiedzieć o Misbhv – no i zobaczyć bluzę, która wybrała Marina. Nie jest tania…

 

Więcej: Marina w koszulce z sieciówki za... 49 złotych! Wiemy, gdzie ją kupić

 

2/5
Marina w bluzie Misbhv

 

Sytuacja, w której polskie WAGs pojawiają się na meczach reprezentacji do złudzenia przypominają występy gwiazd na czerwonym dywanie. Jedną z dziewczyn, które wspierały wczoraj swoich partnerów na Stadionie Narodowym była Marina.

 

3/5
Marina w bluzie Misbhv

 

Wokalistka kibicowała swojemu mężowi, Wojciechowi Szczęsnemu w stylizacji, która zgrabnie łączyła w sobie trend na formalny garnitur niczym do pracy w biurze wraz z modą na street-style'owe, wyluzowane bluzy z wielkimi kapturami. Stylowe punkty za patriotyczną parasolkę ;-).

 

4/5
4234234Stylizacja Mariny na meczu23.jpg

 

Mocno taliowany, wełniany płaszcz w kratę  Mariny to projekt Balenciagi i kosztuje ok. 8800 zł. Z kolei bluza Mariny pochodzi z jesiennej kolekcji polskiej marki Misbhv. Zapamiętajcie sobie tę nazwę – to jedna z najciekawszych współczesnych brandów streetwearowych! Ile kosztuje bluza Mariny?

 

5/5
Marina i Anna Lewandowska

 

Ta zdekontruowana bluza z ironicznym nadrukiem w stylu filmowego plakatu z lat 80. nie tylko wygląda na drogą – ale też taka jest. Możecie ją kupić w internetowym showroomie Ssense za okrągłe 900 zł.  Co ciekawe, na wczorajszym meczu w projekcie Misbhv pokazała się też Anna Lewandowska! Czyżby Misbhv wyrastało nam na ulubiony brand WAGs? Będziemy informować Was na bieżąco ;-).

 

Więcej na temat Marina Misbhv