Futrzane buty. Co myślicie? My chyba sami nie jesteśmy pewni – z jednej strony klapki z futrem z najnowszej kolekcji Rihanny x Puma są mocnym modowym oświadczeniem („Nie obchodzi mnie, co o mnie myślisz" oraz „mam do siebie dystans"), jednak z drugiej… są włochatymi butami.

 

Więcej: Zwykłe klapki na plażę? Nie w tym przypadku - Marina i Wojtek Szczęsny wydali na te buty prawie 5000 złotych!

 

Ale ten najbardziej kontrowersyjny trend jest wszechoobecny i zaobserwowaliśmy go na wszystkich wybiegach od Gucciego i Miu Miu aż po Chloe i Givenchy. No i – wnioskując po pokazach na jesień/zimą 17 – nigdzie się nie wybiera.

 

Kto nosi klapki z futrem? Zdecydowanie te gwiazdy, których podejście do mody jest wyluzowane oraz skupione na szybkich, memowych trendach raczej niż ponadczasowych klasykach. Na te same, futrzane klapki skusiła się Marina oraz Julia Wieniawa.

 

Julia Wieniawa w futrzanych klapkach Deezee

 

Od Julii Wieniawy 28-letnią Marinę dzieli niemalże dekada, a ich podejście do mody jest również zupełnie inne. Widać to również w przypadku futrzanych „antygwałtów". Żona Wojciecha Szczęsnego kupiła sobie najgorętszą designerską parę sezonu: klapki ze skóry cielęcej Givenchy z futrem z norek w czarnym kolorze z kolekcji na wiosnę/lato 17 za 2120 zł. Tak, my również jej zazdrościmy.

 

Więcej: Uściskom nie było końca! Antek Królikowski i Julia Wieniawa na plaży w Warszawie. Zobacz zdjęcia

 

Z kolei Julia Wieniawa – jak zawsze – postawiła na przyziemną opcję, na którą może sobie pozwolić zwykły śmiertelnik. Chociaż jej klapki wyglądają niemal identycznie jak norkowe sandałki Mariny, to sprzedaje je niedroga polska marka Deezee. I to za 49 zł.

 

Marina w futrzanych klapkach Givenchy

 

No więc – francuskie norki od Givenchy Mariny czy polska oszczędność Deezee Wieniawy?

 

Więcej na temat Marina Julia Wieniawa