Marina w koszuli
Mat. promocyjne

Marina w identycznej spódnicy co... Julia Wieniawa! Która wygląda lepiej? Zobacz!

Marina w koszuli
Mat. promocyjne

Marina i Julia Wieniawa pojawiły się ostatnio w takiej samej spódnicy. Seksowny model z ozdobnymi wiązaniami to propozycja od marki Epuzer i kosztuje uwaga... 2 500 tyś. złotych! Spódnica podkreśliła idealne figury gwiazd i trzeba przyznać, że zwraca uwagę. Która z gwiazd zaprezentowała się lepiej? Zagłosuj w naszej sondzie!

Julia Wieniawa seksowną bawełnianą spódnicę Epuzer zestawiła z białą koszulką, szpilkami od Christiana Louboutina i kurtką bomberką Fendi. Trzeba przyznać, że to jeden z bardziej efektownych zestawów aktorki w ostatnim czasie. Wieniawa coraz częściej stawia na seksowne stylizacje, ale nie rezygnuje również z casualowych wygodnych zestawów, które zdecydowanie dominują w garderobie aktorki.

 Julia Wieniawa w spódnicy
Instagram

 

Z kolei Marina spódnicę Ezuper zestawiła z oversizową białą koszulą i czarnymi botkami. W takiej stylizacji piosenkarka pojawiła się w programie "Jaka to melodia?", gdzie wykonała utwór Rihanny. Trzeba przyznać, że wybrała idealny zestaw, podobną stylizację mogłaby założyć również barbadoska piękność. 

Marina w koszuli
Mat. prasowe

 

Która wypadła lepiej?

Julia Wieniawa i Marina w spódnicy
East News

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w sukience polskiej marki za 130 złotych! Wiemy, gdzie można ją kupić!

Więcej na temat Marina Julia Wieniawa
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48