Marina w koszuli
Mat. promocyjne

Marina w identycznej spódnicy co... Julia Wieniawa! Która wygląda lepiej? Zobacz!

Marina w koszuli
Mat. promocyjne

Marina i Julia Wieniawa pojawiły się ostatnio w takiej samej spódnicy. Seksowny model z ozdobnymi wiązaniami to propozycja od marki Epuzer i kosztuje uwaga... 2 500 tyś. złotych! Spódnica podkreśliła idealne figury gwiazd i trzeba przyznać, że zwraca uwagę. Która z gwiazd zaprezentowała się lepiej? Zagłosuj w naszej sondzie!

Julia Wieniawa seksowną bawełnianą spódnicę Epuzer zestawiła z białą koszulką, szpilkami od Christiana Louboutina i kurtką bomberką Fendi. Trzeba przyznać, że to jeden z bardziej efektownych zestawów aktorki w ostatnim czasie. Wieniawa coraz częściej stawia na seksowne stylizacje, ale nie rezygnuje również z casualowych wygodnych zestawów, które zdecydowanie dominują w garderobie aktorki.

 Julia Wieniawa w spódnicy
Instagram

 

Z kolei Marina spódnicę Ezuper zestawiła z oversizową białą koszulą i czarnymi botkami. W takiej stylizacji piosenkarka pojawiła się w programie "Jaka to melodia?", gdzie wykonała utwór Rihanny. Trzeba przyznać, że wybrała idealny zestaw, podobną stylizację mogłaby założyć również barbadoska piękność. 

Marina w koszuli
Mat. prasowe

 

Która wypadła lepiej?

Julia Wieniawa i Marina w spódnicy
East News

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w sukience polskiej marki za 130 złotych! Wiemy, gdzie można ją kupić!

Więcej na temat Marina Julia Wieniawa
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56