Marina na obiedzie z Joanną Opozdą

Marina Łuczenko Szczęsna i Joanna Opozda przyłapane na wspólnym obiedzie w warszawskiej restauracji. Piosenkarka niedawno brała udział w konferencji prasowej kosmetyków, których jest ambasadorką. Tuż po gwiazda wybrała się z aktorką "Pierwszej miłości" na lunch. Paparazzi sfotografowali panie także w samochodzie żony Wojtka Szczęsnego, który kosztuje... milion złotych! Zobaczcie zdjęcia i zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz także: Lewandowska, Marina, Grosicka na meczu Polska-Łotwa! Zobacz zdjęcia

1/4
Marina w białych spodniach i czarnym płaszczu

Marina wpada w wir pracy. Nie tylko pracuje nad kolejnymi sesjami i kampaniami reklamowymi marek, których jest twarzą, ale również wystąpiła gościnne w programie „Jaka to melodia?”! To pierwsze od dawna występy piosenkarki. 

2/4
Joanna Opozda w białych szerokich spodniach i gorsecie

Joanna Opozda od lat przyjaźni się z Mariną. Kiedy tylko mają czas, spotykają się w restauracjach czy u siebie w domu. Często towarzyszy im również Patryk Pniewski. Razem stanowią naprawdę zgraną paczkę!

 

3/4
Marina na obiedzie w warszawskiej restauracji

Oczywiście panie nie mogły się ze sobą nagadać. Choć zorientowały się, że towarzyszą im paparazzi, w ogóle nie przejmowały się obecnością fotoreporterów. 

4/4
Samochód Mariny - Bentley za milion

Tuż po obiedzie odjechały samochodem Mariny, a właściwie Wojtka Szczęsnego. Ten spersonalizowany Bentley Bentayga może kosztować ponad milion złotych!

Zobacz także: "Byłam troszkę przerażona" Marina martwi się o swojego syna. Co się stało?

Więcej na temat Marina Joanna Opozda