Agnieszka Więdłocha i Marina postawiły na gwiazdkowy total look! Gwiazdki na torebkach, suknie z nadrukami przywodzącymi na myśl nocne niebo - modne wiosną gwiazdkowe printy zmieniły się na sezon jesienno-zimowy. Teraz na tiulowych bluzkach i sukienkach w ciemnych kolorach (w grę wchodzi czerń, bordo i granat - jak u Więdłochy i Mariny), ale też kurtkach, torebkach i butach widzimy całe konstelacje - haftowane, nadrukowane lub wyszywane koralikami.

 

Zobacz: Podoba ci się "gwiezdna" torebka Jessiki Mercedes? Wiemy, gdzie kupisz modne gwiazdki - już za 20 zł

 

Agnieszka pojawiła się na premierze filmu "Po prostu przyjaźń" w oryginalnej granatowej sukni z "kosmicznym" printem od Bizuu. Krój kreacji - zabudowany dekolt, obfita spódnica, zebrane przy nadgarstkach szerokie rękawy z rozcięciami - w połączeniu z delikatną urodą aktorki sprawiają, że przypomina nam ona... czarodziejkę! Mamy wątpliwości do wybranej przez Więdłochę torebki - mogłaby być nieco "lżejsza".

 

Na rozdaniu "Róż Gali 2016" Marina Łuczenko-Szczęsna wystąpiła w długiej, granatowej kreacji z nowej kolekcji Macieja Zienia - „Sweet Dreams”. Uszyta z jedwabnego tiulu suknia wykończona została ręcznie przygotowywanymi haftami i koralikami. Stylizację uzupełniła torebką-puzderkiem Kotur w gwiazdki - wartą ok. 1400 zł.

 

Która z nich wygląda lepiej? Oceń!

 

Polecamy: Marina i Aneta Kręglicka wybrały supermodne gwiazdki! Jedna od polskiego projektanta, druga za... 16 i pół tysiąca złotych!

 

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Więdłocha w sukni do ziemi
ONS

 

Marina

Marina Łuczenko-Szczęsna na Różach Gali 2016

Więcej na temat Agnieszka Więdłocha Marina