Margaret w czarnych butach na wysokiej platformie Lady Gaga i Margaret w tych samych butach Margaret w czarnych butach na wysokiej platformie Margaret w różowej sukience na konferencji The Voice of Poland
Margaret w czarnych butach na wysokiej platformie

Margaret to kwintesencja oryginalności i stylu. Wokalistka oraz jurorka dziesiątej edycji "The Voice of Poland" nie lubi banalnych rozwiązań w modzie, o czym świadczy chociażby jej jedna z ostatnich stylizacji, kiedy pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie", by promować muzyczny program. Koniecznie musicie zobaczyć jej buty. Jak daje radę w nich chodzić?!

Zobacz także: Margaret i Michał Szpak walczą o tytuł najbardziej stylowego jurora "The Voice of Poland". Kto wyglądał lepiej na konferencji?

1/4
Margaret w czarnych butach na wysokiej platformie

Margaret pokochała te buty! Czarne kozaki na wysokiej platformie i jeszcze wyższym obcasie wydają się bardzo niewygodne. Wokalistka jednak pomyka w nich z lekkością. To się nazywa wprawa!

 

2/4
Lady Gaga i Margaret w tych samych butach
East News

Warto przypomnieć, że wielką fanką tych butów swego czasu była Lady Gaga! Czy inne polskie gwiazdy pójdą śladami Margaret i zaczną nosić takie obuwie? 

3/4
Margaret w czarnych butach na wysokiej platformie

W przed siedzibą TVP jest kostka brukowa, a więc w trudnych chwilach Margaret mogła polegać na niezawodnej menadżerce. 

4/4
Margaret w różowej sukience na konferencji The Voice of Poland

Margaret ma jeszcze inny wariant kolorystyczny tych butów - różowe! Pojawiła się w nich na konferencji "The Voice of Poland", w którym jest trenerką:

Już kilkakrotnie otrzymywałam od producentów propozycję dołączenia do składu trenerskiego, ale nie czułam wtedy, że to odpowiedni moment. Teraz, po wydaniu czwartego longplaya pt. „Gaja Hornby”, zdobyłam wystarczająco dużo doświadczenia i wiedzy, aby podzielić się nimi z uczestnikami - wyznała Margaret na planie jubileuszowej edycji muzycznego talent-show TVP2. 

Czekacie na pierwsze odcinki?