Margaret z ustami we włosach Margaret w żakiecie Hackett Margaret w żakiecie Hackett Margaret w botkach Primadonna, 199 zł Margaret w spinkach Turtle Story, 65 zł
Margaret z ustami we włosach
Eos
1/5
Margaret z ustami we włosach
Eos

Jedną z naszych gwiazd właśnie sfotografowano z dość intrygującą fryzurą! Trochę art deco, a trochę... Mortycja Addams.

 

Zobacz też: Już nie opaski i nie spinki. Teraz we włosach będziemy nosić...

 

Która wokalistka postawiła na tę ciekawą, wygładzoną fryzurę z aplikacjami w stylu lat 20-tych? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć!

2/5
Margaret w żakiecie Hackett
Eos

Ok, tajemnica prysła – to Margaret! Przyznajcie że trochę się tego spodziewaliście. W końcu w kwestii stylu wokalistka jest jedną z najbarwniejszych z naszych gwiazd. Trendy z wybiegów Balenciagi czy Vetements, ciuchy z sieciówek łączone z designerskimi perełkami, eksperymentalne fasony i brak ciśnienia na „seksi" wygląd – chyba nie ma drugiej gwiazdy, która ma równie odjechane podejście do mody co Margaret.

3/5
Margaret w żakiecie Hackett
Eos

Tym razem w stylówie Margaret wyczuwamy mocne inspiracje latami 90-tymi – jej crop top z Top Shopa wygląda super w połączeniu z szarymi jeansami Levi's 501. Z kolei jej długa, oversize'owa marynarka z poduszkami na ramionach wygląda jak z letniej kolekcji Balenciagi – to model eleganckiej angielskiej marki męskiej Hackett London.

4/5
Margaret w botkach Primadonna, 199 zł
Eos

Czy Wy też zwróciliście uwagę na buty Margaret? Te inspirowane kultowym projektem Vetements elastyczne, „skarpetowe" botki z obcasem przypominającym zapalniczkę to model od marki Primadonna. Kosztuje 199 zł w przecenie ;)

5/5
Margaret w spinkach Turtle Story, 65 zł
Eos

Wróćmy do włosów Margaret. Do swojej wygładzonej fryzury w stylu lat 20-tych wokalistka przypięła zestaw spinek w kształcie oczu i ust. Pochodzą one z asortymentu młodej marki slow-fashion Turtle Story. Zestaw dwóch to wydatek rzędu 65 zł, więc żeby postawić na maksymalistyczny look Margaret musiałybyście się odrobinę wykosztować. ¯\_(ツ)_/¯

Więcej na temat zgadnij kto to?