Margaret na Telekamerach Margaret na Telekamerach Margaret na Telekamerach Margaret na Telekamerach Margaret na Telekamerach
Margaret na Telekamerach
ONS.pl
1/5
Margaret na Telekamerach
ONS.pl

 


Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Margaret i jej stylista Bartek Indyka to duet idealny. Za każdym razem, gdy wokalistka przychodzi na jakąkolwiek imprezę z góry wiadomo, że nie ubierze się „normalnie". Dzięki Bogu.

 

Więcej: Kontrowersyjna stylizacja Margaret na Festiwalu w Opolu - pokazała za dużo?

 

Na wczorajszej gali rozdania Telekamer Margaret – oczywiście – nie dało się pomylić z nikim innym. Zdekonstruowana, asymetryczna sukienka z satyny, lśniące, szkarłatne kozaki – i ten olbrzymi, puchowy szal. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o stylówce wokalistki!

 

Więcej: Margaret już tak nie wygląda! Gwiazda OSTRO zaszalała z nową fryzurą...

 

2/5
Margaret na Telekamerach
ONS.pl

 

W tej stylizacji dużo się dzieje. Po pierwsze kolorystycznie – granat ściera się ze szkarłatnym odcieniem czerwieni, ale i stylistycznie – z jednej strony mamy asymetryczną, zdekonstruowaną suknię z satyny, a z drugiej lśniące kozaki i wielki, sportowy szal. Jakie marki miała na sobie Margaret?

 

3/5
Margaret na Telekamerach
ONS.pl

 

Margaret jest mistrzynią modowego żartu. Choć jej czerwone kozaczki z lakierowanej skóry w szpic na wysokim obcasie (Badura, 1490 zł) brzmią jak coś, co kupilibyśmy raczej w sklepie z akcesoriami dla dorosłych, takie buty to ostatni krzyk mody – co również zawdzięczamy Demnie Gvasalii i jego projektom dla Vetements i Balenciagi. Noś je ze sporą domieszką ironii.

 

4/5
Margaret na Telekamerach
ONS.pl

 

Ta satynowa suknia to materiał na osobny tekst. Ta kreacja bez rękawów i z dekoltem typu carmen w kolorze indygo to dzieło Jeremy'ego Scotta dla marki Moschino. Zebrana z przodu sukienka ma marszczony dekolt i talię oraz zmysłowe wcięcie u dołu. Jej cena wynosi 5799 zł.

 

5/5
Margaret na Telekamerach
ONS.pl

 

Na sezon jesień/zima 17 Demna Gvasalia w swojej kolekcji dla Balencigi lansuje logomanię. Ten olbrzymi, puchowy szal z przeskalowanym logo francuskiego brandu (2795 zł) jest najlepszym sposobem na błyskawiczne wcielenie maksymalistycznego trendu. Na wczorajszych Telekamerach Margaret pokazała, że ten ciepły, ogromny szal to dodatek nie tylko na zewnątrz.

 

Więcej na temat Margaret Telekamery