Jeśli więcej niż jedna gwiazda stawia na kostium kąpielowy w tym samym kolorze – być może to zbieg okoliczności. Ale jeśli więcej niż jedna gwiazda zakłada dokładnie ten sam model kostiumu – wiedzcie, że jest to trend! Podczas gdy kostiumy w śnieżnobiałym kolorze można bez wahania okrzyknąć hitem sezonu wiosna/lato 18 (to akurat zawdzięczamy kolekcjom Fenty x Puma, Isabel Marant, Bottega Venetta czy najgorętszego obecnie brandu, Jacquemus), to jeden konkretny biały model pokochały dwie gwiazdy – Margaret i Malwina Wędzikowska.

 

Więcej: Perfekcyjna kontra niesforna! Malwina Wędzikowska ocenia wpadki Kate i Meghan „niedopuszczalne dla księżnej”

 

Margaret
Instagram

 

Zarówno robiąca karierę muzyczną w Szwecji wokalistka, jak i telewizyjna stylistka i kostiumografka (a od nadchodzącej jesieni gwiazda programu TTV „Ostatnia Szansa") tego lata postawiły na dwuczęściowe, śnieżnobiałe bikini od polskiej marki Caprice. 

 

Model bikini, na które postawiły obie gwiazdy charakteryzuje ozdobne wiązanie, które można stylizować na różne sposoby („supeł czy kokarda" to wakacyjny dylemat, z którym akurat z chęcią byśmy się zmierzyli), natomiast dół z podwyższonym stanem nasuwa na myśl skojarzenia ze sportowymi sylwetkami z lat 80. (oraz z maksymalnie wydłużonymi nogami). Za to olśniewająco biała barwa kostiumu podkreśli muśniętą letnim słońcem skórę.

 

Więcej: Margaret powraca! Jest już dostępny jej najnowszy utwór!

 

Malwina Wędzikowska
Instagram

 

Oczywiście, obie panie w kostiumie polskiej marki prezentują się bajecznie. Margaret łączy swój komplet z białym, delikatnym kimonem i czarnymi dodatkami – kapeluszem typu bucket hat oraz skórzanymi klapkami z ozdobnymi, srebrnymi ćwiekami. Natomiast Malwina Wędzikowska postanowiła dobrać do kostiumu akcesoria w odcieniach beży – cielisty kapelusz z szerokim rondem i gradientowe okulary-muchy. Która z kostiumowych stylizacji jest waszym zdaniem lepsza?

 

Więcej: Julia Wieniawa zgarnęła właśnie kolejny kontrakt! Nie uwierzysz, ile dostanie za reklamę butów z sieciówki!

 

Biały kostium z wiązaniem marki Caprice
Mat. prasowe

 

Caprice to marka założona w 1991 roku w Łodzi. Wśród wykorzystywanych do produkcji kostiumów i bielizny materiałów brand wymienia włoskie koronki i francuskie gipiury. Swoje projekty produkuje w łódzkich manufakturach (a wiele z nich jest wykańczanych odręcznie). Za projektami z metką „made in Poland" przemawia też atrakcyjna cena. Góra od kostiumu, który noszą Margaret i Wędzikowska kosztuje 139 zł, z kolei dół to wydatek rzędu 119 zł. Coś nam mówi, że o polskiej marce jeszcze nie raz usłyszymy!

 

Więcej: Margaret zmieniła fryzurę i... wygląda teraz jak Magda Gessler!

 

Więcej na temat Margaret