Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl
Hot?
1/5
Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl

 

Tego sezonu na wybiegach zapanowały kropki! Geomatryczne, czarno-białe wzory w groszki pojawiły   się w pokazach na wiosnę/lato 18 Alexandre'a Vauthiera, Dolce & Gabbana, Prady, Rodarte, Self Portrait oraz – w najbardziej spektakularnym total looku – u Caroliny Herrery. Krótko mówiąc, powiedzenie „być w kropce" nabiera tej wiosny zupełnie nowego wydźwięku.

 

Więcej: To Marcelina Zawadzka miała podać polskie punkty na Eurowizji. W ostatniej chwili zastąpił ją Szymkowiak! Dlaczego? Wiemy!

 

Jakiego? Najlepiej zapytać o to Marcelinę Zawadzką. Prezenterka TVP pojawiła się dziś na prezentacji nowych zegarków szwajcarskiej marki Swatch w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w czarno-białej stylizacji w graficznym, op-artowym trendzie. I choć jej torebka to designerskie cudeńko, swoje nakrapiane sandałki Marcelina dorwała w popularnej sieciówce.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka dołączyła do obsady "Na sygnale". Mamy ZDJĘCIA z planu serialu!

 

Jakiej? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl

 

Prosimy nie regulować odbiorników. Marcelina Zawadzka postawiła dzisiaj na stylizację, która wyglądała niemalże jak iluzja optyczna. Prezenterka miała na sobie kopertową bluzkę z golfem o skróconym fasonie i długimi, szerokimi rękawami. Bluzkę – w całości pokrytą printem w białe groszki – Marcelina znalazła w butiku vintage. Do tej odsłaniającej brzuch góry gwiazda TVP dobrała swój ulubiony fason spodni o poszerzanej nogawce i wysokim stanie.

 

3/5
Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl

 

Jak wystylizować groszki? Oczywiście jeszcze większą ilością groszków. Marcelina miała na sobie sandałki typu peep toe na słupu, których zarówno paski, jak i sama platforma miały nadruk czarno-białych kropek. Te urocze buty Zawadzka znalazła w Mango, a ich cena wynosi 209 zł.

 

4/5
Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl

 

Ale torebka Marceliny to już zupełnie inna półka. Jej czarna, zamykana na zatrzask, pikowana torebka na ramię z logo to dzieło Sain Laurent – kosztuje aż 9275 zł.

 

5/5
Marcelina Zawadzka w kropki
ONS.pl

 

Co myślicie o stylizacji Marceliny?

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka