Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl
1/5
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl

 

Zazwyczaj kiedy myślimy o garderobie gwiazd, wyobrażamy sobie niekończące się archiwum luksusowych ciuchów prosto z wybiegów Paryża, Mediolanu czy Nowego Jorku, pieczołowicie dobrane i dyskretnie podmieniane na nowe – kiedy przychodzi nowy sezon.

 

Więcej: Apaszka i chustka - modne stylizacje oficjalne i casualowe. Jak wybrać odpowiedni dodatek?

 

Oczywiście, że tak nie jest. Sytuacji, w których gwiazdy sięgają po ubrania z popularnych sieciówek bądź zakładają na siebie ciuchy sprzed paru sezonów jest mnóstwo. Skoro nawet księżna Kate chodzi w Zarze i, jak się ostatnio dowiedzieliśmy, umeblowała pałac Kensington meblami z Ikei to dlaczego sławni ludzie mieliby robić inaczej?

 

Więcej: Apaszka w dwóch modnych odsłonach – do marynarki i dopasowanych spodni oraz letniej sukienki

 

Ostatnią z nich jest nowa stylizacja Marceliny Zawadzkiej prosto z superpopularnej sieciówki – jedna z rzeczy prezenterki jest sprzed sezonu, natomiast druga pochodzi z obecnej linii – i kosztuje 100 zł. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: 5 sposobów wiązania apaszki

 

2/5
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl

 

Marcelina Zawadzka słynie z eklektycznego gustu i zamiłowania do mocnych, graficznych kolorów. Podczas prezentacji nowego sezonu programu „Bake Off – Ale ciacho!" prezenterka miała na sobie delikatną bluzkę z bufiastymi rękawami w kolorze malinowym oraz błękitną spódnicę midi z wyraźnym wycięciem i ozdobnym marszczeniem na wysokości talii.

 

3/5
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl

 

Pora na małą lekcję mody: takie kontrastujące, graficzne połączenie dwóch lub większej ilości barw zwie się colour blockingiem i w sezonie wiosna/lato 18 wyskoczyło jak grzyby po deszczu w kolekcjach Kenzo, Calvina Kleina, Toma Forda, Marni czy chociażby Celine.

 

4/5
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl

 

Koniec lekcji! Jak już wiecie, dwukolorowy komplet Marceliny pochodzi z sieciówki – a konkretnie mówiąc z Zary. Jej spódnicę można było dostać zeszłej jesieni, z kolei tę różową bluzkę kupicie w hiszpańskiej sieciówce teraz – w dodatku za 99 zł.

 

5/5
Marcelina Zawadzka w komplecie z Zary
ONS.pl

 

Marcelina ewidentnie wyznaje zasadę, według której drogie dodatki podkręcają przystępne rzeczy z sieciówki. Do swojego zarowego kompletu prezenterka dobrała barwny szal w pstrokaty print związany we włosach niczym turban. Entuzjastki mody rozpoznają natychmiast, że to print Hermesa. Francuski dom mody, który słynie z jedwabnych apaszek i szali sprzedaje te dzieła sztuki za ok. 500 zł wzwyż. Model ze zdjęcia kosztuje aż 22400 zł!

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka