Marcelina w dresie Victoria's Secret Marcelina w dresie Victoria's Secret Marcelina w dresie Victoria's Secret Marcelina w dresie Victoria's Secret Marcelina w dresie Victoria's Secret
Marcelina w dresie Victoria's Secret
1/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Pozwolimy sobie powiedzieć wprost: dres jest dość polaryzującym elementem garderoby. Nie bez powodu kojarzy się raczej ze stałymi bywalcami (i bywalczyniami) bramy w złej części miasta niż luksusowym strojem na występ w telewizji. Jednak moda od paru sezonów z uporem maniaka pracuje nad ociepleniem wizerunku tego ponadczasowo wygodnego wdzianka rodem z siłowni (Vetements, Gosha Rubchinskiy, Moschino, Fenty x Puma, VFiles, oraz naturalnie Gucci to tylko niektóre z luksusowych marek, które na wiosnę/lato 18 pokazały reinterpretację dresów).

 

Więcej: Te spodnie każdej kobiecie odejmą kilka kilogramów. Marcelina Zawadzka wyglądała w nich obłędnie!

 

Ale nie tylko projektanci odczarowują klasyk mody lat 00. W miniony weekend Marcelina Zawadzka wystąpiła w dresowym komplecie, którego nie powstydziłaby się Paris Hilton – i pokazała go w stylizacji, która jest całkiem praktyczna na tę porę roku. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię!

 

Więcej: Marcelina Zawadzka w ultramodnej kurtce na zimę. Identyczną znalazłyśmy w nowej kolekcji Reserved

 

2/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Zacznijmy od dołu. Marcelina opuściła siedzibę TVP, w której odbywają się nagrania „Pytania na Śniadanie" w niebieskich sneakersach amerykańskiej marki Skechers. Chociaż ten konkretny model jest z zeszłego sezonu i nie jest dostępny w sprzedaży, w obecnym asortymencie marki znaleźliśmy bardzo podobny model, który kosztuje 300 zł.

 

Więcej: Jak wyszczuplić sylwetkę? Zobacz genialny trik Marceliny Zawadzkiej!

 

3/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Bezwzględnie dominującym elementem stylówki prowadzącej była masywna, długa kurtka, która – kiedy jest zapięta – wygląda jak zwyczajna, czarna puchówka. Jednak kiedy Marcelina rozpięła guziki swojego puchowego płaszcza okazało się, że jej podszewka jest pokryta odblaskowym złotym materiałem – i lepiej nie patrzeć na nią bez ciemnych okularów! Naturalnie jest to projekt MMC (3500 zł). Ciekawostka: tę samą kurtkę docenił ostatnio wokalista Dawid Kwiatkowski.

 

Więcej: Kim jest nowy facet Marceliny Zawadzkiej? 'Leonardo ciągle się śmieje, jest serdeczny, ma szalone pomysły'

 

4/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Ale to dres Marceliny był siłą napędową tej stylizacji. Jeśli jeszcze tego nie wiecie, dzięki wszechobecnej modzie na wszystko, co kojarzy się z początkiem pierwszej dekady XX wieku, welurowe dresy w stylu Paris Hilton są teraz hot, a słynąca z takich kompletów marka Juicy Couture ogłosiła niedawno, że powraca do kalendarium tygodnia mody. Oczywiście prezenterka – która nigdy nie przeoczy nowego trendu – jest jedną z wtajemniczonych i tym razem postawiła na bluzę (250 zł) oraz spodnie (200 zł) Victoria's Secret. That's hot!

 

5/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Teraz minuta na docenienie kwiecistego, purpurowego wianka, która Marcelina zostawiła w swoich włosach po nagraniu odcinka śniadaniówki dotyczącego Meksyku.

 

6/6
Marcelina w dresie Victoria's Secret

 

Co sądzicie o tej stylizacji? Czy waszym zdaniem Marcelina właśnie odczarowała dres?