Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu
Ups!
1/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu


Wpadki chodzą po ludziach. Również te modowe. Niech pierwsi rzucą kamieniem ci, którym nigdy nie poszło oczko w rajstopach, nie rozmazał im się tusz do rzęs lub nie chodzili w dziurawej rękawiczce, ponieważ „za chwilę i tak już wiosna".

 

Więcej: Marcelina Zawadzka zachwyca w trenczu z sieciówki. Też możesz go mieć, jest tylko jedno ale...

 

Cóż, okazuje się, że wpadki chodzą nie tylko po ludziach – ale także i po gwiazdach. Marcelina Zawadzka – której stylowych kwalifikacji nie trzeba nikomu przedstawiać – została właśnie sfotografowana w stylizacji, która jest – jak zawsze – spoko. Szkopuł tkwi w tym, że prezenterce TVP przydarzyła się z pewna... awaria garderoby.

 

Więcej: Seksowną sukienkę Marceliny Zawadzkiej kupicie w... Bershce

 

Jak się zachować w obliczu modowej usterki? Naturalnie, udawać, że jej nie ma! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak Marcelina obronną ręką wychodzi ze swojej wpadki.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka w ślicznych botkach z Zary. Też będziecie chciały je kupić!

 

2/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

Zdradzimy wam od razu – wpadka dotyczy czerwonego eko futra prezenterki. Ale zanim pokażemy wam na czym polegała rzeczona wtopa, będziecie musieli przeczytać o stylizacji Marceliny 😈.

 

3/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

Tu czeka na was bardzo dobra wiadomość. Krwistoczerwony, ewidentnie przytulny płaszcz Marceliny z eko futra kupicie w Mango – w dodatku za całkiem przyjemne 224,90 zł – właśnie jest przecenione.

 

4/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

Dalej czeka was jeszcze lepsza wiadomość. Te wygodne legginsy z dwukolorowym lampasem (które nadal są dość mocnym trendem) Marcelina również schwytała w sieciówce. Kupicie je w Pull & Bearze za 69,90 zł.

 

5/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

Bardziej uważni z obserwatorów (raczej stalkerów, tak jak niżej podpisany) stylówek Marceliny Zawadzkiej z pewnością zauważą, że ten czarny skórzany plecak w gwiazdy jest jedną z jej ulubionych toreb. Zapewne pamiętają też, że sprzedaje go Saint Laurent i kosztuje 4829 zł.

 

6/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

„No dobra, gdzie ta wpadka", zapytacie. Otóż kiedy prezenterka odwróciła się tyłem do fotoreporterów, ich oczom ukazała się masywna dziura wzdłuż szwu w górnej części rękawa. I choć fotografujący ją paparazzi postanowili zrobić rzeczonemu rozdarciu niezbyt uprzejme zbliżenie, Marcelina zdawała się nic sobie z tego nie robić – dokładnie tak jak należy postępować w obliczu modowej usterki. Nigdy nie wiadomo, czy to przypadkiem nie nowy trend.

 

7/7
Marcelina Zawadzka ma dziurę w płaszczu

 

Jak doszło do powstania tej dziury? Czy Marcelina zaszyje swoje czerwone futro z Mango? Czy życie kiedykolwiek będzie jeszcze takie samo? Będziemy was informować na bieżąco.

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka