Marcelina Zawadzka na ramówce TVP Marcelina Zawadzka na ramówce TVP Marcelina Zawadzka na ramówce TVP Marcelina Zawadzka na ramówce TVP Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
1/5
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP


Choć to, że lampasy zawładnęły modą – w szczególności spodniami – wie każdy, kto w ciągu ostatnich paru miesięcy znalazł się w jakiejkolwiek sieciówce, na nadchodzącą wiosnę/lato 18 pokazał się nowy trend: pionowe pasy noszone w total looku od stóp do głów.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka zachwyca w trenczu z sieciówki. Też możesz go mieć, jest tylko jedno ale...

 

Jako że Marcelina Zawadzka nieodmiennie trzyma rękę na modowym pulsie – prezenterka na wczorajszej prezentacji wiosennej ramówki TVP pokazała się w sukni w nowym trendzie. W dodatku to dzieło polskiej marki!

 

Więcej: Seksowną sukienkę Marceliny Zawadzkiej kupicie w... Bershce

 

Koszulowa góra, zaakcentowana talia i plisowany, panelowy dół – a wszystko to w tęczowym brokacie. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby przyjrzeć się lepiej tej kreacji – i dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć o nowym trendzie.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka w ślicznych botkach z Zary. Też będziecie chciały je kupić!

 

2/5
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
East News

 

Kto był w jakiejkolwiek sieciówce, ten wie: gdzie nie spojrzeć, wszędzie tylko lampasy. Choć może i najwyższy czas pozwolić temu trendowi odejść w spokoju, na nadchodzącą wiosnę/lato 18 projektanci pokazali znacznie bardziej maksymalistyczne, pionowe paski. W total lookach od stóp do głów graficzne pasy wyskoczyły w kolekcjach Self Portrait, Sportmax oraz Mother of Pearl, Celine czy Simone Rocha. W telegraficznym skrócie – jest to trend.

 

3/5
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
East News

 

A że Marcelina Zawadzka zawsze ogarnia modę, prezenterka stała się oficjalnie pierwszą gwiazdą, która nosi nowy trend. Na wczorajszej ramówce TVP miała na sobie boską suknię w pionowe pasy, którą wyczarowała dla niej polska projektantka.

 

4/5
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
East News

 

Jedną z projektantek, które szyją w nowym trendzie jest Gosia Baczyńska. To właśnie Baczyńska zaprojektowała dla Marceliny tę plisowaną suknię maksi z krótkimi rękawami, koszulowym kołnierzem, zaakcentowaną talią i panelowym dołem. Suknia jest od stóp do głów uszyta na przemian z brokatowych i prześwitujących pionowych pasów.

 

5/5
Marcelina Zawadzka na ramówce TVP
East News

 

Brokatowy kunszt tej połyskującej kreacji najlepiej widać z bliska. Ps. czy aparat ortodontyczny to nowy trend? Będziemy trzymać rękę na pulsie, bo wygląda całkiem fajnie.

 

Więcej na temat Marcelina Zawadzka