Marcelina Zawadzka
East News
1/5
Marcelina Zawadzka
East News

Czy podoba się Wam styl Marceliny Zawadzkiej? Bo nam bardzo – bez względu na to, czy modelka i prezenterka zakłada elegancką kreację czy kompletuje wyluzowany, codzienny outfit – jej stylizacje zawsze mają w sobie coś charakterystycznego. Marcelina ma swój własny styl.

 

Więcej: Marcelina Zawadzka chce być jak Kylie Jenner?! Ubrała się niemal identycznie! Sami zobaczcie! POJEDYNEK

 

Ostatnio 28-latka pojawiła się na planie programu Bake Off - Ale Ciacho w spodniach, które nosiliśmy swego czasu wszyscy – a które przez dobrych parę lat były raczej faux pas niż modowym oświadczeniem. Okazuje się, że taki krój to jeden z mocniejszych trendów na jesień/zimę 17!

 

Zobacz też: Zmiana prowadzącej i jury w programie "Bake Off - Ale Ciacho"! Kto kogo zastąpi? ZDJĘCIA

 

Co to za spodnie? Będziecie zadowoleni – zaglądajcie do galerii!

 

2/5
Marcelina Zawadzka w dzwonach Elisabetta Franchi
East News

Nie ma co owijać w bawełnę – wszyscy uwielbialiśmy chodzić w spodniach-dzwonach, które u góry były dopasowane, a rozszerzały się coraz bardziej na długości nogawki. Dzwony sprawiają, że każdy ma natychmiast o wiele dłuższe, zgrabniejsze nogi.

3/5
Marcelina Zawadzka w dzwonach Elisabetta Franchi
East News

Niestety, przebieranymi imprezami w stylu lat 70. nie mieliśmy za bardzo okazji ich nosić – dzwony uchodziły za siarę. Ale teraz dzięki największym projektantom sytuacja odwróciła się do góry nogami.

4/5
Marcelina Zawadzka i spodnie dzwony na pokazach na jesień-zimę 17 Prada i Gucci
East News

Co prawda na tegoroczny sezon wiosna/lato dominującym krojem spodni były szerokie nogawki na całej długości. Ale jednym z najmocniejszych trendów na jesień/zimę 17 są lata 70. – a także ich nieodzowny element: spodnie dzwony. Jeśli nie wierzycie to zerknijcie na zdjęcia z pokazów Gucciego czy Prady. Na tym drugim pojawiły się nawet dzwony ze sztruksu.

5/5
Marcelina Zawadzka w dzwonach Elisabetta Franchi
East News

Jak je wystylizować? Marcelina połączyła swoje czarno-białe dzwony z lampasami francuskiej marki Elisabetta Franchi ze śnieżnobiałą bluzką z bufiastymi rękawami. Choć model spodni Marceliny jest już niedostępny, inne kuloty francuskiej marki to wydatek rzędu ok. 850 zł. Z przedmiotu „zaburzenia proporcji sylwetki, jesień/zima 17" dajemy Marcelinie szóstkę!

Więcej na temat Marcelina Zawadzka