Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu Pokaz Klaudii Markiewicz w Nowym Jorku
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu
1/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

 

Jeśli w ciągu ostatnich par tygodni przyglądaliście się nowym zdjęciom Małgorzaty Rozenek, zapewne zauważyliście, że coś ciekawego stało się ze stylem gwiazdy „Iron Majdan".

 

Więcej: Sukienka za 200 złotych i dodatki za... kilka tysięcy! Zobacz najnowszy look Małgosi Rozenek

 

Od skórzano-ćwiekowej, polaryzującej internautów stylizacji na warszawski koncert Guns N' Roses aż po instagramowy look z wzorzystą, biało-błękitną sukienką mini – stroje Małgorzaty stały się nagle znacznie bardziej odjechane, sukienki stały się krótsze, obcasy wyższe, a kolory wyraźniejsze. 

 

Więcej: Małgorzata Rozenek jak Meghan Markle!? Zobaczcie, jak wyglądała na przyjęciu u ambasadora USA!

 

Wczoraj Małgorzata pokazała kolejny look w ramach swojej stylowej dobrej zmiany. Gwiazda TVN pojawiła się w nim na premierze nowej linii biżuterii polskiej marki. Nasza pierwsza reakcja? Chyba zapomniała spodni. Nasza druga reakcja? Wow, to dopiero krótkie szorty! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Małgorzata Rozenek uwielbia światowe marki. Nie uwierzycie, ile zapłaciła za ten plecak Gucci!

 

2/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

 

Oto jak Małgorzata prezentowała się na wczorajszej premierze biżuterii. Tak, jej nogi sięgają nieboskłonu (nawet i bez przeróbek). Nie, nie zapomniała dołu. Tak, ten ledwo dostrzegalny kawałek materiału jest tak naprawdę spodniami. Jeśli przyjrzycie się jej stylizacji z bliska, dostrzeżecie, że gwiazda TVN miała na sobie mikroskopijną, superkrótką, ledwo widoczną parę jeansowych szortów.

 

3/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

 

Małgorzata miała na sobie białą bluzkę z falbaną oraz szorty tak krótkie, że były niemalże niewidoczne spod falbaniastego topu. Te kuse spodnie (czy to aby wciąż spodnie?) sprzedaje australijska marka Oneteaspoon, a ich cena wynosi 560 zł. Look gwiazdy „Iron Majdan" skompletowały ultramarynowe sandałki z wiązaniem w kostce Deezee za 119 zł oraz biżuteria polskiej marki Zozo Design.

 

4/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu
ONS.pl

 

Ale show kradnie cekinowy płaszcz Małgorzaty, który nasuwa skojarzenia z pawim ogonem. To dzieło młodej polskiej projektantka Klaudii Markiewicz, a jego cena wynosi 599 zł.

 

Płaszcz od Klaudii Markiewicz

Płaszcz od Klaudii Markiewicz

 

5/7
Pokaz Klaudii Markiewicz w Nowym Jorku
Facebook

 

Klaudia Markiewicz jest młodą projektantką pochodzącą z Łodzi. Ukończyła łódzkie ASP, a swoje kolekcje pokazywała dotychczas w 13 krajach, w tym w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie czy Mediolanie. Cekinowy płaszcz Małgorzaty Rozenek pochodzi z ostatniej kolekcji projektantki, Contact, którą zaprezentowała w ramach imprezy New York Fashion Week Brooklyn.

 

6/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

 

Jeśli chodzi o nagłą zmianę wizerunku Rozenek, nasze przeczucia okazały się słuszne. Na początku lipca gwiazda TVN nawiązała współpracę z nową stylistką, Kamilą Brudzyńską. Dotychczas pomogła ona prezenterce w doborze kontrowersyjnego skórzanego stroju na warszawski koncert zespołu Guns N' Roses, który odbił się szerokim echem po mediach społecznościowych oraz nagłówkach tabloidów.

 

7/7
Małgorzata Rozenek w cekinowym płaszczu

 

Jak oceniacie nowy wizerunek Małgorzaty?

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek