Nieczęsto dochodzi do sytuacji, w której Twoja stylizacja jest porównywana do Victorii Beckham. A jednak – Małgorzata Socha założyła tę samą kreację co kultowa projektantka.

 

Więcej: Victoria i David Beckham ROZSTAJĄ SIĘ? "Ich związek to czysty układ"

 

Żona Davida Beckhama, ikona stylu i właścicielka jednej z najlepiej sprzedających się marki na świecie jest zdania, że najlepszą ambasadorką jej brandu jest ona sama. Jedną z kreacji, które upodobała sobie Posh Spice był jej graficzny, biało-niebieski komplet w stylu art deco. Gwiazda pokazała się w nim wychodząc ze swojego atelier w Nowym Jorku.

 

Victoria Beckham w stylizacji własnego projekt
East News

 

Victoria miała na sobie oversize'ową, jedwabną koszulę bez kołnierza w stylu granddad za 3680 zł oraz spódnicę midi o sylwetce w kształcie litery A z żakardowego materiału – jej cena wynosi 4730 zł. Oba elementy pochodzą z jej kolekcji na sezon przedjesienny 17.

 

Więcej: Zjawiskowa Małgorzata Socha na prezentacji ramówki TVN! Tymczasem jej bohaterka będzie miała kłopoty

 

Do tego biało-błękitnego kompletu projektantka dobrała swoje białe czółenka Pin Up za 2760 zł oraz odjechaną torbę ze sztucznego futra Tissue Bag za 3780 zł.

 

Małgosia Socha w komplecie od Victorii Beckham
East News

 

Z kolei Małgosia Socha wybrała tę samą kreację na prezentację jesiennej ramówki TVN. Jednak jej stylizacja bardzo się różniła od supermodnego looku samej projektantki. Polska aktorka do swojego kompletu koszuli i spódnicy dobrała czerwoną torebkę w kształcie półksiężyca. To model Nano Half Moon Box i również pochodzi on od Victorii Beckham! Kosztuje 4730 zł. Natomiast na stopach Małgosia miała złoto-błękitne sandałki Aquazzura.