Malgosia Rozenek w Dubaju
Instagram
1/6
Malgosia Rozenek w Dubaju
Instagram

Ostatnio Małgosia Rozenek i Radek Majdan wydają się być ciągle w podróży. Z pewnością takie wrażenie można odnieść obserwując gwiazdę TVN na instagramie. W ciągniu ostatnich paru dni Małgosia wprost zasypywała nas zdjęciami z egzotycznego wypoczynku w gorącym Dubaju!

 

Więcej: Małgorzata i Radosław Majdanowie spróbowali czegoś wyjątkowego... "To jeden z najbardziej wzruszających momentów"

 

Co tam robili? Plotka głosi, że para jest obecnie w trakcie realizacji nowego, autorskiego reality show dla TVN, w którym będą oni podróżować po najbardziej luksusowych miejscach na Ziemi.

 

Zobacz też: Rozenek i Majdan ciężko pracują na planie nowego show. Pokazali, jak się relaksują! ZDJĘCIE

 

Jednym z nich jest bez wątpienia Dubaj – a Małgosia stanęła na wysokości zadania! Jej emirackie stylizacje to chyba najbardziej ekstrawaganckie looki jakie kiedykolwiek pokazała!

 

Więcej: Małgorzata Rozenek ma żal, że uczestnik 2. edycji "Azja Express" ją parodiował? "Śmiał się ze mnie"

 

Wiemy jakie miała na sobie marki – i jakie superdrogie, designerskie akcesoria zabrała ze sobą do Dubaju. Wszystkie informacje znajdziecie w naszej galerii! Nie uwierzycie ile kosztuje ich hotel!

 

2/6
Małgosia Rozenek na lotnisku
Instagram

Swoją relację z wakacji Małgosia Rozenek rozpoczęła zdjęciem sprzed lotu, na którym razem z Radkiem czekają na samolot na warszawskim lotnisku Chopina. Ale lotniskowa nuda to wprost idealna okoliczność do małego modowego eksperymentu. Na tę podróż Małgosia postawiła na błękitny kombinezon od Ralpha Laurena za 630 zł, plecak Gucci Tian GG Supreme za 4500 zł oraz buty Atletika od Christiana Louboutina za 3755 zł. Nawet bagaż Małgosi i Radka jest ekstrawagancki. Ich walizki to nowe modele marki Wittchen w kolorze miedzianym (każda kosztuje 439 zł), natomiast ich torba w monogramy Louis Vuitton to Sac Chase za… 12230 zł!

3/6
Małgosia Rozenek w samolocie
Instagram

Sandałki na superwysokiej szpilce to niezbyt wygodna opcja na 5-godzinny lot do Dubaju. Dlatego Małgosia zabrała klapki na zmianę. Oczywiście, nie byle jakie. Postawiła na model Tropiconic z kolekcji Chanel na wiosnę/lato 16. Te wygodne klapki z łańcuchami to wydatek rzędu 2700 zł.

4/6
Malgosia Rozenek w Dubaju
Instagram

Gdzie zatrzymują się polscy Beckhamowie? Nie jest to pierwszy lepszy nocleg znaleziony na Airbnb ;-). Małgosia i Radek mają pokój w luksusowym kompleksie Atlantis The Palm, który znajduje się na sztucznej, usypanej wyspie w kształcie palmy u wybrzeży Dubaju. To jeden z najbardziej elitarnych hoteli na świecie, w którym zatrzymała się między innymi Kim Kardashian. Ceny za noc rozpoczynają się od 1980 zł…

5/6
Małgosia Rozenek w Dubaju
Instagram

Takie luksusowe wnętrze wymaga odpowiedniej stylizacji, dlatego Małgosia zapakowała swoje nowe, kolorowe sandałki Atletika od Christiana Louboutina za 3755 zł, do których dobrała krótką, dżersejową sukienkę w poprzeczne paski Chaos by Marta Boliglova za 388 zł. Myślicie, że jej stylizacja była niedroga? No to patrzcie na jej torebkę – to kultowy model Boy od Chanel, którego ceny zaczynają się od ok. 17 tysięcy!

6/6
Malgosia Rozenek w Dubaju
Instagram

Nawet prywatny apartament Małgosi i Radka jest tak elegancki, że wymaga osobnej stylizacji. Na zdjęciu, które Rozenek wrzuciła dzisiaj widzimy ją rozłożoną wygodnie na olbrzymiej sofie w białej, koszulowej sukience w folkowe hafty z Zary oraz wiązanych w kostce sandałkach Barre od Steve'a Maddena za 579,99 zł. Żyć, nie umierać...